Анонс баскетбольного тижня

Цього тижня «Черкаські Мавпи» відправляються до Луцьку, де в рамках регулярного чемпіонату  Суперліги Parimatch відіграють три матчі 27-29 січня. Цього разу Мавпи виступають в якості номінальних господарів  у поєдинках з «Прикарпаття-Говерла», «Політехніка-Галичина» та «БІПА».27 січня. Суперліга Parimatch
«Черкаські Мавпи» - з «Прикарпаття-Говерла»

Стартовий поєдинок луцького баблу. У Говерли на разі три поразки поспіль, тож цей матч буде для них принциповим. Попередні зустрічі команд завершились однією перемогою черкасців, і однією франківців.
В турнірній таблиці команда «Черкаські Мавпи» піднялась з останньої сходинки після домашнього баблу і посідає 8 місце з  3 перемогами та 12 поразками, а Говерла посідає шосте місце, маючи 5 перемог й 10 поразок.

28 січня. Суперліга Parimatch
«Черкаські Мавпи» - з «Політехніка-Галичина»

Друга зустріч команд в цьому сезоні. Перемога над політехнікою стала стартовою  в цьому році для Мавп і їх нового очільника Артема Сліпенчука. Варто очікувати, що львів’яни цього разу будуть більш підготовленими та прагнутимуть реваншу.
На рахунку Політехніки дві перемоги поспіль, а в турнірній таблиці львівська команда на 5 сходинці з 6 перемогами та 7 поразками.

29 січня. Суперліга Parimatch
«Черкаські Мавпи» - з «БІПА»

В останній ігровий день «Черкаські Мавпи» зіграють проти «БІПИ». Для суперників це вже третя зустріч у сезоні, в обох попередніх іграх одесити здобули перемогу. Перед Мавпами стоїть непроста задача нав’язати бій супротивнику, що на разі є одним з лідерів сезону і посідає другу сходинку турнірної таблиці.

Всі матчі можна буде побачити наживо на YouTube каналі ФБУ.

Разом до перемоги!