"Черкаські Мавпи-Тясмин-97" - "Ведмеді-97" (Київ) 67:44

Перша домашня гра «Черкаських Мавп-Тясмин» викликала неабиякий ажіотаж. По-перше, батьківське представництво було дуже потужним, адже для дітей це чи не перші змагання в житті, а по-друге, усім тренерам інших юнацьких команд «Мавп» кортіло подивитись, що ж за команду «сколотив» Анатолій Федоренко.

Подивитись було на що! Є іще одна цікава деталь – гра проти київських ровесників "Ведмеді-97" стала ПЕРШОЮ грою ВЮБЛ на черкаському паркеті, в якій була справжня інтрига! До цього господарі паркету «Графія», «Лавіна» та «Фортеця» не залишали суперникам жодних шансів.

Старт поєдинку був непростим для «Тясмину». Міцніші та фізично сильніші суперники, які до того ж переважали першу п’ятірку господарів паркету у зрості, дуже щільно грали у захисті, і не пускали черкащан до трисекундної зони. Підопічні Анатолія Федоренка часто втрачали м’яч, в той час як суперники були значно результативніші в атаці. Як результат, чверть «Тясмин» програв 10:19.

В другій чверті господарі паркету почали грати ширше, і результат не змусив себе чекати. Відставання скорочувалось з кожною хвилиною, і на велику перерву команди пішли за рахунку 26:28 на користь гостей.

Після перерви на паркет вийшла головна ударна сила «Тясмину» Святослав Михайлюк. Його впевнена гра вселила віру у свої сили і в партнерів по команді. За декілька хвилин господарі паркету вже були попереду, а протягом четвертої чверті перевага «Тясмину» сягнула більше 20 очок.

В результаті, «Тясмин» одержав впевнену, проте важку перемогу 67:44.

Окрім Святослава Михайлюка своєю грою вразив 4 номер черкащан Артемов Олександр.
Швидкість цього хлопця вразила не тільки вболівальників, але і присутніх тренерів.

Після гри диригент атак «Тясмину» відповів на декілька запитань.

Ви виграли сьогодні. Як вважаєш, в чому ви були сильніші?

Суперник робив мало проходів, вони були не дуже влучні. А ми були сильніше у швидких відривах. Ну, і звичайно, нас «Свят» (Михайлюк) врятував. Також, ми потужно зіграли другу чверть і майже відігрались.

Що ти робиш на майданчику найкраще?

Це швидкі проходи.

На скільки відсотків ви виконали настанови тренера?

Десь на 45%, я думаю.

Що в цій грі було найважчим.

Суперник був дуже сильним. І зріст команди вражає! Коли побачили їх, то занервували. Але потім освоїлись. В наступних іграх буде нелегко, але нічого, прорвемось!