Гравці «Черкаських Мавп» зіграли у боулінг із вболівальниками Сьогодні «Черкаські Мавпи» провели зустріч гравців клубу з вболівальниками. Цього разу в клубі вирішили відійти від традиційного формату баскетбольних вечірок і влаштували справжній спортивний турнір. Правда, озброїлися черкасці не баскетбольними м’ячами, а шарами для боулінгу. Зустріч із назвою «Різдвяний турнір» «Мавпи» провели в найбільшому боулінг-клубі міста – "Lucky Strike". 

   Перед самим турніром вболівальники поздоровили гравців із вчорашньою видовищною перемогою над «Миколаєвом», а також привітали легіонерів команди з Різдвом. Головною метою цього турніру було створення атмосфери для вільного спілкування гравців та вболівальників.

    Насамперед, було створено сім команд. До кожної з них увійшло по два гравці основного складу «Черкаських Мавп», а також по чотири вболівальника клубу. Одна з команд була укомплектована з адміністрації клубу. Правила за основу взяли доволі прості: переможе команда, яка протягом години здобуде більше всього очок.

     Розкуту атмосферу на доріжках дещо підігрівав спортивний азарт, який притаманний будь-якому спортсмену-професіоналу. Тому поряд із жартами та веселощами всі пильнували за правильністю власних кидків. Уошбарн, який найбільше переймався за власні огріхи, зауважив, що реалізація баскетбольним м’ячем у нього була б значно вищою. А тут і дистанція удвічі більша за триочкову дужку і шар майже в десять разів важчий за звичний спортивний снаряд. Цікаво, що ледь не найгірші справи йшли у гравців задньої лінії, принаймні, у підсумку на п’єдесталі опиниться лише один захисник клубу.

 
 Стереотипи ламалися і по відношенню до традиційно хорошої гри у боулінг від американців. Уошбарн, Мур та Бойкін так і не допомогли своїм командам потрапити до призової трійки турніру.  В свою чергу, заокеанські хлопці виступали у ролі шоуменів: Мур намагався показати технічно правильне виконання кидка, Уошбарн емоційно реагував на кожну збиту кеглю, а відкритий Бойкін постійно спілкувався з вболівальниками, навіть незважаючи на те, що не всі його розуміють. Словом, домашня атмосфера, яку хотіли побачити на зустрічі гравців та вболівальників організатори, таки вдалася. Це відзначили і гості вечірки. 

Віктор Лихолай, представник фан-сектору «Черкаських Мавп»:

 

    Найбільш інтригуючим моментом вечірки стало визначення переможця змагань. Ним з солідною перевагою стала команда «Козья борода». Тягнули бородатих за собою снайпери Олексій Чигринов та Андрій Кальніченко. Друге місце у команди «30+», де вболівальників навколо себе згуртували Станіслав Сокур та Іварс Тімерманіс, а третьою стала команда «Тагіл», де разом з вболівальниками очки здобували молоді бігмени – Ігор Чумаков та Андрій Куліш.

   Переможців чествували, як олімпійських призерів: п’єдестал пошани, медалі та подарунки. Окрім призів у вигляді сувенірної атрибутики, призери чемпіонату отримали сертифікати на безкоштовні п’ять годин гри у боулінг від клубу  "Lucky Strike" та карти проекту «Любимый город». А головним призом зустрічі стала вечеря в ресторані «Авеню». Саме туди після боулінгу відправилися Кальніченко, Чигринов та чотири вболівальники, які стали переможцями у клубному турнірі.

   Олексій Чигринов, захисник БК «Черкаські Мавпи»: