Очільник Черкаської ОДА відзначив Руслова і Ткаченка


"Черкаські Мавпи" завітали до голови Черкаської обласної державної адміністрації Ігоря Шевченка. Очільник області захотів привітати та відзначити вихованців клубу, гравців "Мавп" Микиту Руслова та Івана Ткаченка з бронзовою нагородою в Лізі націй з баскетболу 3х3.


"Приємно, що у нас у місті є такі хлопці, котрі прославляють Черкаську область на світовій арені", - зазначив Ігор Шевченко й вручив баскетболістам оособисті подяки.

Також з керманичем ОДА зустрілися й генеральний директор "Черкаських Мавп" Володимир Гриценко, головний тренер Максим Міхельсон, керівник корпорації "Група Венето" Олександр Згіблов та президент МГО "Країна Баскетболія" Олександр Нагорний.  

Керівники клубу запросили Ігоря Шевченка на домашні матчі "Черкаських Мавп" та подарували особистий сезонний абонемент. 

"Баскетбольна школа "Черкаських Мавп" давно визнана в Україні. Наша школа виконує якісних вихованців. Ці хлопці, які отримали відзнаки від губернатора, вони є черкащанами, які народилися в нашій області, виросли тут і були виховані у нашій школі. Обласна влада відзначає наше досягнення. Вона нас підтримує і, маю надію, що продовжить підтримувати нашу школу і міська влада в плані фінансування. Хочеться, щоб відзначали нас і своєю присутністю і на матчах і якимось позитивними меседжами згадували "Черкаські Мавпи" та працювали на розвиток інфраструктури. Ось такі маємо побажання до місцевої влади"
, - сказав Володимир Гриценко, генеральний директор БК "Черкаські Мавпи".


Вже за кілька днів після цієї зустрічі Микита Руслов та Іван Ткаченко разом зі збірною України з баскетболу 3х3 вирушають на чемпіонат світу.