Став відомий графік контрольних матчів Черкаських Мавп

«Черкаські Мавпи» 25 серпня починають повноцінний тренувальний збір. А вже через кілька тижнів потому наша команда проведе перші контрольні матчі. У рамках підготовки «Мавпи» проведуть щонайменше 9 ігор.

«Мавп» запросили на передсезонний товариський турнір, який 4-6 вересня відбудеться у Кам’янському. Протягом трьох днів між собою зіграють «Прометей», «Київ-Баскет», «Черкаські Мавпи» та «Запоріжжя». 

Також у рамках підготовки до нового сезону «Черкаські Мавпи» проведуть контрольні матчі із новачком Суперліги – «Тернополем», южненським «Хіміком» та «Київ-Баскетом».

18-20 вересня підопічні Максимі Міхельсона візьмуть участь у товариському турнірі в Миколаєві, де зіграють «Миколаїв», «Хімік», «Запоріжжя» та «Черкаські Мавпи».

Максим Міхельсон, головний тренер «Черкаських Мавп»:
«Цьогоріч підготовка до нового сезону проходить в експрес-режимі. Ми лиш зараз почали роботу в групах, 25 серпня починаємо повноцінний збір, а вже через кілька тижнів в Кам’янському граємо товариський турнір. Дякую, що «Прометей» запросив нас на турнір. Після цього вдома плануємо зіграти з «Тернополем» та «Хіміком». Далі на нас чекає товариський турнір у Миколаєві, який відбудеться 18-20 вересня. А наприкінці вересня плануємо зіграти з «Київ-Баскетом». 9-10 контрольних поєдинків перед сезоном ми зіграємо».

Володимир Конєв, форвард «Черкаських Мавп»:
«Цього сезону мало часу на підготовку. Вже четвертого вересня у нас стартує товариський турнір. Потрібно швидко набирати форму. З 24 серпня очікуємо на роботу над ОФП, тому на турнірі в Кам’янському будемо у певній фізичній ямі. Втім зараз необхідно набирати кондиції і зіграватися. Сподіваємося, що все пройде якнайкраще. Добре, що вже скоро буде баскетбол. Нарешті повернемося на майданчик».

Орієнтовно, новий баскетбольний сезон в Україні стартує в жовтні.