Черкасці взяли участь у міжнародному баскетбольному таборі в Одесі

Тренери баскетбольної школи "Черкаських Мавп" Василь Івлєв, Олена Фатнєва, вихованець клубу Олександр Кобець та юні баскетболісти відвідали Одесу, де пройшов міжнародний баскетбольний табір - В’ячеслав Бобров Кемп. Цього року учасниками кемпу стали 172 баскетболіста і 35 тренерів. Співзасновник - Василь Івлєв, який розповів про діяльність кемпу.



- Усі діти діляться на маленькі групи і щодня проходять шість основних напрямів розвитку індивідуальної майстерності. Шість станцій. Перша станція – загально-фізичної підготовки. Друга станція – захисту. Третя станція – кидкова. Четверта станція – тактичний напад, віддав – увірвався, зробив дриблінг – змістився, це читання гри у баскетбол у нападі. П’ята станція – дриблінг+кидок. І шоста станція – це почуття м’яча і дриблінгу, це два м’яча, в окулярах, тенісними м’ячиками, робота над нюансами. Зрештою, на кожній станції працюємо над нюансами. Але остання станція – це почуття спритності, координації. І усі тренери, які приїздять, також ходять по станціях, навчаються. 

Також у нашому кемпі цього року розпочав підготовку Олександр Кобець. Він відпрацював разом зі Славком у втягуючому режимі так само 4 дні. Відновлюється після травми і міг працювати відсотків на 60-70. Так само приїхав, покидав. Молодці хлопці – дітям з ними було дуже цікаво. Вони задавали питання – який режим дня, скільки в Америці триває тренування, а як ви харчуєтеся. І отримували вичерпні відповіді.


- Цього року табір носив назву «В’ячеслав Бобров інтернешнл баскетбол кемп». Поясніть, чому?
-  Славко виділив подарунки для кожного з дітей. І приїхав, провів з нами 4 дні, у режимі дворазових тренувань. Розпочав, можна сказати, підготовку до наступного сезону в іспанській Фуенлабраді. Перші два роки кемпу, у 2013, 2014-му роках він теж виділяв свої подарунки – свою колишню форму, і якщо підняти фотографії, ви побачите – по 30 різноманітних майок, накидок, ось і цього разу ми будемо вручати його призи нашим високорослим хлопцям. Бо ці розміри тільки їм підходять. Він одному з хлопців свої кросівки віддав, скажімо.

- Взагалі-то ми позиціонуємо наш табір, як спілкування і за допомогою спілкування допомога одне одному. Ми спілкуємося, навчаємо дітей. І вчимося самі – обговорюємо, ділимося один з одним своїми новинками. Отже, це своєрідні семінари для тренерів, але з практичними заняттями.