Черкаські Мавпи виходять до чвертьфіналу Кубку України!

"Черкаські Мавпи" переконливо здолали харківський "Політехнік" у другому матчі 1/8 фіналу Кубка Украни  - 106:87! Наша команда вийшла до чвертьфіналу!

Перша десятихвилинка видалась для черкасців дуже вдалою. Вони швидко отримали перевагу в рахунку й тільки збільшували її. До кінця чверті "Політехніку" вдалось дещо зменшити відрив у рахунку. Але цього було недостатньо. Чверть була завершена з рахунком 32:25, на користь "Черкаських Мавп".

На початку другої чверті гості дещо здивували і наблизилися на відстань 5-ти очок, а в середині чверті команда зрівняла рахунок до мінімуму! До кінця чверті "Мавпи" дещо відновили собі невелику перевагу - 55:50.

У другій половині боротьби не вийшло. "Мавпи" швидко отримали впевнену перевагу у 10 очок, а до кінця збільшили її до 16 очок. Такий гандикап став можливим завдяки неперевершеній грі Кемерона Джонса, котрий провів свій найрезультативніший свій матч у складі нашої команди. Американець здобув у підсумку 21 очко, віддавши 5 передач і зробив 5 підбирань.

В останній чверті "Мавпи" вже не лишили суперникам шансів і довели гру до логічного завершення - 106:87!!! Виходимо до чвертьфіналу, де зіграємо з переможцем пари "Хімік" - "Харківські Соколи"!

Черкаські Мавпи – Політехнік – 106:87 (32:25, 23:25, 32:21, 19:16)

Мавпи: Бондаренко (7), Попов (17 + 4 підбирань + 4 передачі + 5 перехоплень + 5 втрат), Отверченко (7 + 4 підбирань), Хаджифейзович (5 + 4 передач), Скапінцев (18 + 7 підбирань) — старт; Кемерон Джонс (21 + 5 підбирань + 5 передач), Ткаченко (10 + 5 підбирань), Райт *12 + 5 підбирань), Конєв (2), Сергеєв (7 + 6 підбирань), Дзюба, Руслов.
Головний тренер: Максим Міхельсон.

Політехник: Старцев (13 + 8 передач + 5 втрат), Кузнєцов (8), Савченко (9 + 5 перехоплень), Грегори (26 + 6 підбирань), Завадський (18 + 6 підбирань) — старт; Хрисостоміді (7), Шаламов (5), Пивовар (1).
Головний тренер: Тімур Арабаджи.