Черкаські Мавпи - Будівельник. Напередодні гри

Анкета:
9 січня, 16:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
"Черкаські Мавпи" - "Будівельник"
Лідери: Конєв - 13.2+4.3 підб - Буртт - 17.7+6.0 пер
Турнірне становище: 2-12 - 8-ме місце; 4-7 - 9-те місце
Результати в сезоні: 68:73
Онлайн: mavpabasket.com, Обозреватель, YouTube, ВІККА (запис)Великий баскетбол повертається. Після паузи у чемпіонаті та новорічних свят "Черкаські Мавпи" проведуть свій перший матч. У дебютній грі 2021-го року підопічні Максима Міхельсона зіграють із "Будівельником".

"Черкаські Мавпи" були без офіційних матчів три тижні, втім цю паузу команда прагнула заповнити максимально продуктивно. Гравці нарешті мали змогу працювати у повному складі, зігратися та відточити командні взаємодії. У новий рік "Мавпи" входять у із хорошою мотивацією - виправити своє становище і почати перемагати на регулярній основі. Відбулися зміни у складі. Нещодавно був підписаний новачок Джайлен Джонсон, котрий у цій грі ще не дебютує, втім у наступних матчах вже має грати. Також команда продовжує пошук інших баскетболістів.

"Будівельник" - принциповий суперник для черкасців. У першому колі "Мавпи" зазнали однієї з найприкріших поразок, якраз проти киян. Зараз потрібно реабілітовуватися. Столичний клуб знаходиться нижче у турнірній таблиці, втім це лише через меншу кількість матчів. Перемог у киян більше, тому де-факто команда випереджає "Мавп".

Гра у Черкасах стане першою для Леоніда Яйла у якості повноправного головного тренера "Будівельника".  У цьому чемпіонаті окрім "Мавп" "Будівельник" перегравав "Хімік", "Запоріжжя" та "Соколів".

"Будівельник" є міцною командою, де головними дійовими особи є легіонери. Головна зірка команди - натуралізований українець Стівен Буртт. 36-річний баскетболіст у першому матчі фактично самотужки переграв "Мавп". Ключовими гравцями команди є Брайс і Реджі Джонсон. А на "п'ятірці" - незмінний Михайло Анісімов. Окрім них у складі є чимало цікавих баскетболістів.


Цим людям "Мавпам" є що протиставити. Цікавою буде дуель як передньої лінії - Скапінцев проти Анісімова, так і задніх - Кемерон Джонс проти Стівена Буртта.