Мавпи здобули дуже важливу перемогу над Одесою!!!

Черкаські Мавпи здобули третю перемогу в сезоні! У непростому матчі черкасці здолали Одесу - 71:62!

У першій 10-хвилинці Мавпи зі старту гри захопили лідерство і тримали перевагу більшу частину ігрового часу. "Одесі" було дуже важко зупинити Дмитра Скапінцева, який вже на старті матчу досить легко, здобув свої 10 очок. Але вже під кінець першої чверті, влучний триочковий кидок Новікова, змінив лідера - 16:17.

У другій чверті результативність суттєво знизилася. Мавпи отримали невелику перевагу в рахунку. Цей гандикап перевагу одеситам було не просто наздогнати черкасцям. Врешті "Черкаські Мавпи" втримали невеличку перевагу - 28:25.

У третій чверті "Черкаські Мавпи" здійснили потужний ривок. Впевнена гра Скапінцева дозволила господарям відірватися на відстань 10 очок. Однак вже за кілька хвилин до кінця чверті три точних триочкових поспіль від Дениса Носкова вирівняли ситуацію на майданчику. - 50:49.

Більшу частину заключної чверті  була рівна гра, однак у вирішальний момент, за чотири хвилини до кінця гри "Мавпи " почали відриватися в рахунку. У ключовий момент добре відіграли лідери - якісний розіграш від Джонса, дальній від Конєва та проходи Райта. Також команда чітко відзахищалася, і в підсумку втримала перемогу - 71:62!

Ключовим гравцем матчу став Дмитро Скапінцев. Наш центровий встановив кілька рекордів у своїй кар'єрі - здобув 22 очка, зробив 11 підбирань і 5 блок-шотів. Рейтинг ефективності становив - 30 балів!

У наступній грі 17 січня Черкаські Мавпи прийматимуть Хімік. Початок гри о 16:00.

Черкаські Мавпи – Одеса – 71:62 (16:17, 12:8, 22:24, 21:13)
Черкаські Мавпи: Скапінцев - 22+11 підб, 5 блок, 2 пер; Джонс - 11+6 пер; Сергеєв - 11+4 підб; Конєв - 8+8 підб, 4 пер - старт Попов - 0 - стартРайт - 10+4 підб; Ткаченко - 5; Руслов - 4;
Одеса: Артамонов - 10+7 пер, 4 підб; Браун - 7+5 підб; Кондраков - 5+3 пер; Блейлок - 4; Давидюк - 0 - старт; Прокопенко - 14+6 підб; Носков - 14+10 підб; Новіков - 8; Воєвода - 0.