Анонс баскетбольних подій тижня

Друге коло баскетбольної Суперліги Паріматч на фінішній прямій. Цього тижня "Черкаські Мавпи" проведуть черговий виїзний матч, дублери та вихованці клубу також зіграють за межами рідного майданчика.31 січня (неділя) Суперліга Паріматч
Запоріжжя. ПС "Юність"
14:00 "Запоріжжя" - "Черкаські Мавпи"
Непростий виїзд чекає на "Черкаських Мавп". Підопічні Максима Міхельсона їдуть в гості до одного з лідерів Суперліги - "Запоріжжя". Перебування команди Валерія Плєханова у зоні лідерів є несподіванкою, втім колектив цілком заслужив свій статус. Цікаво, що і "Мавпи" і "Запоріжжя" перебувають на серіях із трьох перемог поспіль. Обидва суперники знаходяться на підйомі. Відповідно, у "Запоріжжі" очікуєтсья цікава боротьба. Попри різне становище у турнірній таблиці, "Мавпам" цілком по силах поборотися за перемогу у цьому матчі.

29 - 31 cічня. ВЮБЛ-2004. Запоріжжя
"ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-04" проведуть другий тур ВЮБЛ. Команда Олександра Лашко зараз проводить серію із чотирьох перемог поспіль. У Запоріжжі черкасці зіграють за вихід до Фіналу чотирьох ВЮБЛ. Протягом трьох днів ОСДЮСШОР-Мавпи зіграють із лідерами своїх груп, командами з Дніпра, Запоріжжя та Києва. Очікуються напружені матчі.

29 - 31 січня. ВЮБЛ-2005. Одеса

"Черкаські мавпи-05" також відіграють вкрай важливий тур. Підопічні Василя Івлєва лідирують у своїй групі, втім зараз на команду очікують міцні команди - СДЮСШОР ім. Б.Літвака, БК "Одеса-05" та "Хімік" (Южне).