Черкаські Мавпи-2 зазнають двох поразок від Житомира

"Черкаські Мавпи-2" відіграли черговий тур Вищої ліги. У Житомирі дублюючий склад двічі поступився місцевому баскетбольному клубу.

Матч у Житомирі "Мавпи" розпочачали на рівних. У грі з досвідченим суперником черкаські дублери пропустили ривок від суперника у другій чверті. Господарі відірвалися на відстань 15+ очок. Цей ривок став ключовим у зустрічі. Молода черкаська команда не зуміла наздогнати суперника. У підсумку, 92:75 - поразка у першому матчі.

У другому матчі "Черкаські Мавпи-2" вдало стартували. Дублери лідирували протягом першої чверті, однак уже у другому періоді господарі паркету відігралися. До кінця першої половини на майданчику була рівна гра. Однак по-прерві житомиряни вийшли вперед і почали додавати в рахунку.

"Чераські Мавпи-2" трималися на відстані 10+ очок, але дістави вже не зуміли. Господарі паркету збільшили перевагу до кінця матчу і здобули перемогу з рахунком 94:76.

Відзначимо, що дублери "Черкаських Мавп" у цьому матчі грали без одного з лідерів - Юрій Романовський не зміг поїхати через застуду. Інші лідери дубля Сергій Скіра і Дмитро Нагорний продовжують відновлюватися після травм.

Георгій Ступенчук, головний тренер "Черкаських Мавп-2":
"Стосовно матчів, хотів би сказати, що потрібно мати характер. Сьогодні була непогана гра, не вистачило ні сили волі, ні характеру. Не виконали настанови тренера. Хлопці хотіли виграти самі, але так поки не виходить. Багато втрат, дуже поганий відсоток реалізації триочкових. В обох матчах.
Через те, що був хаос на майданчику, виникали втрати, тому і поступилися. Але якщо брати статистику, то окрім втрат ми грали рівно. "Житомир" - досвідчена команда. А в нас не було Юрія Романовського, який застудився. Не вистачило місцями ротації. В кінцівці матчу багато необдуманих кидків, багато помилок.
Із позитивного, ми боролися. Це добре. Провели непогані дві гри із такою чоловічою командою , як "Житомир". Ми показали, що ми можемо грати з такими суперниками".

"Житомир" - "Черкаські Мавпи-2" - 92:75 (18:13,29:15,26:27,19:20)
ЧМ: Холод - 5+7 підб; Мельник - 19+5 підб; Крутогуз - 7; Токовенко - 8; Назаренко - 11+4 підб - старт; Товкач - 13+6 підб; Семерич - 12.
Статистика матчу

"Житомир" - "Черкаські Мавпи-2" - 94:76 (19:25,28:20,28:19,19:12)
ЧМ: Холод - 4+6 підб; Мельник - 34+9 підб, 4 перех; Крутогуз - 8+7 пер; Токовенко - 5; Назаренко - 0 - старт; Товкач - 8+9 підб; Семерич - 10+4 підб.

Наступні матчі "Черкаські Мавпи-2" відіграють 19-20 лютого проти "Львівської Політехніки".