Друга перемога поспіль! Мавпи впевнено долають Тернопіль!

У заключній грі баблу в Києві "Черкаські Мавпи" переконливо відіграли з "Тернополем" і здобули перемогу з рахунком 86:68!


"Черкаські Мавпи" після феєричної перемоги над "Київ-Баскетом" з позиції сили розпочали і цю гру. Підопічні Максима Міхельсона прихопили суперника в захисті й безпомилково діяли в атаці. Кемерон Джонс і Дмитро Скапінцев на двох створили ривок 10:0. "Тернопіль" більше трьох хвилин не міг набрати перші очки. Так, протягом усієї першої чверті "Мавпи" мали лідерство у 8-10 очок. У тернополян було багато промахів та невдалих дій, але до кінця періоду команда Дмитра Забірченка скоротила відставання до семи очок - 19:12.


У другій чверті тернополяни певний відрізок трималися на відстані шести очок. Цьому допомогли триочкові від Андрія Кальніченка. Але у "Мавп" було чим на це відповісти. За рахунок хорошого розіграшу м'яча та високих швидкостей "Мавпи" повернули собі двозначну перевагу - 36:24. Такий статус-кво зберігався до великої перерви. Головною проблемою для "Тернополя" був Джонс. Захисник "Мавп" у першій половині здобув 16 очок + 4 підбирання і допоміг команді отримати комфортне лідерство - 43:31.


У дебюті третьої чверті тернополяни підтягнулися на відстань 6-7 очок. Активізувався Омар Калхун і Андрій Агафонов. Але "Мавпи" втримали цей ривок суперника і знайшли відповіді. Особливо слід відзначити Дмитра Скапінцева, котрий господарював на обох щитах, підчищав за партнерами, здобував очки і збирав на собі фоли. Його підтримали інші ключові гравці команди. Яскравий данк Володимира Конєва став хорошим імпульсом для подальшої активної гри команди. Тернополяни ніяк не могли налагодити свої атаки, з реалізацією були проблеми. Тому "Мавпи" повернули собі комфортне лідерство - 59:50.


У четвертій чверті сили поступово почали залишати гравців "Тернополя". "Мавпи" продовжували гнути свою лінію - чіткий захист фарби і хороше страхування. Таким чином, черкасці зусиллями Скапінцева, Конєва і компанії відірвалися на відстань 14 очок - 72:58. Здійснити ривок у відповідь у тернополян вже забракло сил. "Мавпи" переконливо і впевнено довели гру до перемоги - 86:68! 

"Черкаські Мавпи" - "Тернопіль" - 86:68 (19:22, 24:19, 16:19, 27:18)
ЧМ: Джонс - 25+6 підбирань, 6 передач; Бондаренко - 2; Конєв - 10+6 підбирань, 6 передач; Сергеєв - 1+3 підбирання; Скапінцев - 15+13 підбирань, 3 блок-шоти - старт; Райт - 20+5 підбирань, 5 передач; Ткаченко - 5+4 підбирання; Попов - 5+3 підбирання, 4 передачі; Мельник - 2; Дзюба - 1.
Статистика матчу

Таким чином, бабл у Києві "Черкаські Мавпи" завершують з показником 2 перемоги, 1 поразка. Команда виходить на 8-ме місце у турнірній таблиці Суперліги!