Анонс баскетбольних подій тижня

Після насиченого і виснажливого баблу у Києві "Черкаські Мавпи" переводять подих і готуються до другого баблу, який відбудеться у Черкасах. Цього тижня баскетбол буде лише у Вищій лізі. Дублери готуються до виїзного туру у Львові.19-20 лютого. Львів. 
Вища ліга
"Львівська Політехніка" - "Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2"

У другому колі Вищої ліги підопічні Георгія Ступенчука ще не перемагали. Після повноцінного переходу Ігоря Сергеєва і Олега Бондаренка до основної команди, дублерам дуже складно боротися за перемоги у кожному матчі. Попри усічений і вкрай молодий склад "Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2" у більшості матчів мають достойний вигляд і ведуть боротьбу із суперниками.
"Львівська Політехніка" команда, котра складається переважно із власних вихованців і кількох досвідчених гравців. У першому колі черкасці і львів'яни боролися на рівних, але перемогу здобула "Політехніка". Зрозуміло, з огляду на ситуацію у черкаській команді, боротися за перемогу буде складно. Але кожен матч для "Мавп-2" - гарний досвід для молодих гравців.

Пряма трансляція матчів "Збірної Черкаської області-Черкаських Мавп-2" та "Львівської Полетіхніки" буде на нашому сайті.