Поспішайте купити квитки на матчі з Прометеєм і Запоріжжям!!!

Нарешті дочекалися!!! Глядачі повертаються на трибуни. Майже через рік заборон та коронавірусних протоколів баскетбол нарешті відбудеться з уболівальниками. Вже цього тижня у Черкасах відбудеться одразу два матчі! Поспішайте придбати квитки!З 18 лютого в Україні офіційно дозволено проводити спортивні змагання з глядачами на трибунах. Таку пропозицію висунув Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський. Його підтримав Кабінет міністрів України. Таким чином, вже скоро ми з вами побачимося на паркеті!

26-го лютого о 18:30 "Черкаські Мавпи" зіграють з "Прометеєм", а 28 лютого о 16:00 зустрінуться із "Запоріжжям". Поспішайте придбати квитки!


ВАЖЛИВО! До продажу доступні лише 50% місць у ПС "Будівельник". Кількість місць вкрай обмежена! Тому не зволікайте!  Адже цьогоріч зазирнути в баскетбольне закулісся зможуть лише обрані! 

Купити квиток!!!

Квитки можна замовити виключно онлайн у нас на сайті або у "Бюро добрих послуг" (Будинок торгівлі,1 поверх).

Ціна квитків:
Сцена - 100 грн
7,8 сектор - 130 грн
1,3,4,6 сектор - 170 грн
2,5 сектор - 230 грн

Не забуваємо, що пандемія коронавірусу нікуди не пішла! Відвідування матчів накладає на вас особливі правила:
- перебування у ПС «Будівельник» передбачає наявність правильно одягненої захисної маски, що прикриває ніс та рот;
- дотримання соціальної дистанції не менше 1,5 м;
- заборонено займати місця крім того, яке вказане у квитку;
- утримання скупчень і рукостискань, уникання черг;
- заборонені контакти з командою (фото, автографи, тощо);
- при вході на арену кожен відвідувач має пройти скринінг температури тіла. У разі якщо температура виявиться вищою за 37.2, вхід буде заборонено - кошти повернуто.

Ми впевнені, що всі сумлінно дотримуватимуться цих норм! Головне, що ми зустрінемося на баскетболі! Чекаємо на вас у ПС "Будівельник"! Приходьте та підтримайте "Черкаських Мавп"! Хлопці за вами дуже скучили!!!