Анонс баскетбольного тижня у Черкасах

Головна подія року - повернення глядачів на трибуни. Цього тижня "Черкаські Мавпи" на власному паркеті відіграють чергові матчі Суперліги Паріматч. Нарешті, команду наживо зможуть підтримати вболівальники! Про ці та і інші матчі читайте у нашому анонсі.

23-24 лютого. Івано-Франківськ. Вища ліга
23.02. 17:00 "Говерла" - "Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2"
24.02. 14:00 "Говерла" - "Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2"

Виїзне турне по Західній Україні продовжується. Дублери "Черкаських Мавп" після матчів з "Політехнікою" зустрінуться із "Говерлою". Очікуються рівні матчі, адже між собою зіграють команди приблизно одного віку. Черкасці перебувають у гарному гуморі, адже цього вікенду здобули перемогу.

26 лютого (п'ятниця). ПС "Будівельник"
18:30 "Черкаські Мавпи" - "Прометей"

Цієї п'ятниці відбудеться матч із дуже сильним суперником. "Прометей" - команда, яка не приховує своїх найвищих амбіцій. Про це свідчить зірковий склад команди і результати в Україні та на євроарені. Цьогоріч "Мавпи" двічі поступалися "Прометею", але то було за інших умов. Зараз, із глядачами на трибунах, у рідній залі черкасці мають всі шанси нав'язати боротьбу суперникові.
В гості до нас їде сильна команда. Приходьте підтримувати "Мавп"!

Квитки тут!!!

28 лютого (неділя). ПС "Будівельник"
16:00 "Черкаські Мавпи" - "Запоріжжя"

Завершення тижня матчем із "Запоріжжям". Зиму проводимо у ПС "Будівельник". Нагода прийти на басктебол хороша, адже "Запоріжжя" - один із найцікавіших суперників "Черкаських Мавп". У другому колі підопічні Максима Міхельсона і Валерія Плєханова провели вкрай рівний матч, доля переможця вирішилася на останніх секундах. На жаль, на користь "Запоріжжя". Зараз "Черкаські Мавпи" прагнуть реваншуватися. По складу й ігровому тонусу "Мавпи" нічим не поступаються суперникові. В останніх іграх черкасці довели, що можуть претендувати на високі місця цьогоріч. Тому "Запоріжжя" цілком по зубах "Мавпам". Цей матч неможливо пропустити!

Квитки тут!!!


22-24 лютого. Черкаси. ВЮБЛ-2006 (дівчата)
Свій тур юнацької баскетбольної ліги проведуть найстарші дівчата баскетбольної школи "Черкаських Мавп". Протягом трбох днів підопічні Олени Фатнєвої зіграють із командами Житомира, Вінниці та Хмельницького.
22.02. 15:30 "Венето-Черкаси-06" - Хмельницький (Центральний стадіон)
23.02. 16:00 "Венето-Черкаси-06" - Вінниця (Будівельник) 
24.02. 09:00 "Венето-Черкаси-06" - Житомир (Будівельник)

25-28 лютого. ВЮБЛ-2008. Черкаси
Дві команди "Черкаських Мавп-08" незабаром відіграють чергові матчі ВЮБЛ. Черкасці зустрінуться з суперниками з Києва і Броварів.

26-28 лютого. ВЮБЛ-2006. Черкаси
ОСДЮСШОР-Черкаські Мавпи-06 проведуть свій тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Підопічні Євгена Ткаченка зіграють із суперниками з Києва і Дніпра. 

27-28 лютого. Черкаси. Вища ліга
"Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2" - Рівне-ОШВСМ
Одразу два тури Черкаські Мавпи" Вищої ліги проведуть дублери "Черкаських Мавп". Після серії виїзних матчів підопічні Георгія Ступенчука повертаються на домашній паркет і зіграють проти лідера своєї групи, команди Рівне-ОШВСМ.