Дублери Черкаських Мавп поступаються Говерлі

"Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2" відіграла чергові матчі Вищої ліги. В Івано-Франківську підопічні Георгія Ступенчука в обох матчах поступилися "Говерлі".

Цей тур став другим поспіль виїздом для черкаської команди за тиждень. До цього "Мавпи-2" відіграли у Львові, де зуміли здобути одну перемогу над "Політехнікою". В Івано-Франківську у дублерів були два матча із сусідом по турнірній таблиці. Однак в обох матчах "Черкаські Мавпи-2" були дещо обескровленими. Напередодні туру дублюючий склад залишили ключові гравці команди Юрій Романовський і Святослав Товкач. Обидва баскетболіста приєдналися до основної команди, яка готується до домашніх матчів Суперліги Паріматч.

Таким чином, Георгій Ступенчук міг розраховувати на ротацію у кількості 8 осіб. Це і стало визначальним у матчі. Черкасці в обох іграх чинили опір суперникові, але на всі 40 хвилин сил не вистачало. У підсумку, дві поразки.


Говерла (Івано-Франківськ) – збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2 – 87:70
ЧМ: ЧМ: Єфіменко - 9+3 підб; Холод - 7+9 підб; Крутогуз - 14+6 пер; Семерич - 15+13 підб; Назаренко - 14+5 підб - старт; Мозолев - 4; Краснощока - 4; Токовенко - 3+4 підб.
 статистика матчу

Говерла (Івано-Франківськ) – збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2 – 80:64
ЧМ: ЧМ: Єфіменко - 0, Холод - 18+10 підб; Крутогуз - 15+5 підб, 4 пер; Семерич - 12+8 підб; Назаренко - 11+9 підб - старт; Токовенко - 4+5 підб; Мозолев - 2+8 пер; Краснощока - 2. 
статистика матчу

Після цього туру дублери "Черкаських Мавп". повертаються на домашній паркет. 27 і 28 лютого дублери зіграють із командою "Рівне-ОШВСМ".