Є фінал!! Черкаські Мавпи обігрують Запоріжжя!

У  складному і яскравому матчі "Черкаські Мавпи" долають "Запоріжжя" і вперше за довгий час виходять до фіналу Кубка України!!!

"Черкаські Мавпи" невдало розпочали цей матч. "Запоріжжя" попри складну гру з "Київ-Баскетом" лідирувало в рахунку. Втім загальна втома позначилася на обох командах. За першу чверть суперники набрали на двох 28 очок. А за першу половину матчу – 56.

При цьому запоріжці намагалися задавати тон грі, змушуючи черкасців наздоганяти. Максимальний відрив Запоріжжя в дев`ять очок Мавпи скоротили до великої перерви до чотирьох.

Вже на старті другої половини черкасці вийшли в іншому найстрої. Команда не лише відквитала свій пасив, а вийшла вперед. "Мавпам" навіть вдалося відірватися на дев'ять очок. Та ще до початку заключної 10-хвилинки різниця скоротилася до одного балу.

Втім черкасці свого вже не впустили. На завершальну частину матчу у гравців Максима Міхельсона залишилося більше сил. Черкасці взялися впевнено збільшувати перевагу в рахунку. Ритм гри запоріжців, як і в попередньому поєдинку, задавали Кеффі, Сізов та Маяускас, але цього разу їм не вдалося врятувати команду на останніх хвилинах.

У підсумку 69:79, "Черкаські Мавпи" перемагають "Запоріжжя" виходять до фіналу Кубка України!!! Четвертого квітня у фіналі "Мавпи" зустрінуться "Будівельником".

Запоріжжя - Черкаські Мавпи - 67:79 (16:12, 14:14, 22:27, 15:26)
Запоріжжя: Сізов 19, Кефі 17, Маяускас 16, Мальчевський 8, Тихонов 6о + 5пд, Грицак 1, Титов 5пд, Рагімов, Морозов.
Черкаські Мавпи: Янг 17, Райт 14о + 7пд, Джонс 14, Конєв 8о + 7пд, Попов 8, Ткаченко 4, Дзюба 2, Сергеєв.
Статистика

А на домашній паркет "Черкаські Мавпи" повертаються 7 і 9 квітня. В гості до Черкас їдуть "Харківські Соколи" та "Дніпро".