Четверо гравців Черкаських Мавп стануть майстрами спорту України!

"Черкаські Мавпи" продовжують відкривати нові горизонти для своїх гравців та давати можливість баскетболістам досягати максимальних результатів. Днями наша команда стала фіналістом Кубка України. Гравці "Мавп" здобули свої перші медалі з чемпіонського 2018 року.

А взагалі це був перший вихід до фіналу Кубка для "Черкаських Мавп", коли у цьому турнірі брали участь команди Суперліги. Відзначимо, що клуб вже здобував Кубок України у 2011-му році, але тоді цей турнір проходив для команд Вищої ліги.

Вихід до фіналу Кубка України став для кількох гравців клубу особливим. Четверо баскетболістів "Черкаських Мавп" - Дмитро Скапінцев, Олег Бондаренко, Ігор Сергеєв та Антон Дзюба виконали норматив майстра спорту України!!! Усі четверо є важливими гравцями "Черкаських Мавп" і зробили свій вагомий внесок у результат команди. Незабаром документи про це досягнення гравців будуть передані до Міністерства молоді і спорту України.
Олег Бондаренко та Антон Дзюба

Звання майстра спорту - дуже важливе досягнення в кар'єрі спортсмена. Досить часто відомі гравці завершують свою кар'єру, так і не отримавши це звання. Відрадно, що майстрами спорту стали 19-річний Сергеєв, 21-річний Бондаренко та 25-річний Дзюба. Попереду у них ще тривалі кар'єри, а таке досягнення вже є.

Відзначимо, що ці хлопці - не перші гравці "Черкаських Мавп", які мають такі відзнаки. Найбільш знаковий титул мають вихованці баскетбольної школи Михайла Бродського - Іван Ткаченко та Нікіта Руслов. Обидва баскетболісти є майстрами спорту міжнародного класу. Це звання гравці "Мавп" отримали за участь у збірній України з баскетболу 3х3, з якою вони в 2019-му році стали срібними призерами чемпіонату світу U-23! А до цього, першим майстром спорту міжнародного класу став ще один вихованець клубу Олександр Кобець, котрий у 2017-м році став бронзовим призером чемпіонату Європи 3х3.

Також в основному складі "Мавп" грає ще два майстри спорту України - це Володимир Конєв та Сергій Попов! А головний тренер "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон є заслуженим тренером України!

"Черкаські Мавпи" - кузня талантів та майстрів спорту!