Черкаські Мавпи на виїзді поступаються Миколаєву

Останній виїзд у регулярному чемпіонаті став невдалим для черкасців. У Миколаєві "Мавпи" поступаються аутсайдеру Суперліги - 94:81.

Старт матчу за "Миколаєвом". Підопічні Валентина Берестнєва краще увійшли в гру і вже через кілька хвилин відірвалися на відстань 8-ми очок, а до середини періоду мали гандикап в 11 балів. Не змогли втримати черкасці лідера "Миколаєва" Нейтана Едріана, котрий за стартові 10 хвилин здобув 11 очок. До кінця чверті "Черкаські Мавпи" зуміли дещо скоротити відставання, у потрібний момент увімкнувся Володимир Конєв. Так, на першу перерву команди пішли за рахунку 30:24.

У другій половині команди продовжили справно набирати очки. "Черкаські Мавпи" завдяки атакам від Діона Райта підтягнулися на відстань однієї атаки, але господарі знову повернули собі більш комфортну перевагу. За таким сценарієм і дограли до великої перерви - 51:44. Стримати Едріана не вдавалося, тому американець вже набрав 18 очок за дві чверті.

Значну частину третьої чверті "Миколаїв" тримав перевагу у 6-8 очок. Продовжив домінувати на обох сторонах майданчика Нейтан Едріан, котрий планомірно набирав очки, йому допоміг плеймейкер Деррік Колтер. У черкасців же не все вдавалося в нападі, лише наприкінці чверті вдалося здійнсити непоганий ривок, натхненниками якого стали Янг і Райт. Так перед заключною чвертю між командами залишилося три очки - - 73:70.

Роpвинути свій успіх у четвертій чверті "Черкаські Мавпи" не зуміли. Команда знову пропустила ривок суперника, після якого вже не лишилося сил оговтатися. У підсумку "корабели" втримали свій гандикап, а до кінця гри навіть збільшили і в підсумку перемогли - 94:81.

"Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" - 94:81 (30:24, 21:20, 22:26, 21:11)
ЧМ:
Джонс - 6+6 підб; Янг - 20+5 підб; Конєв - 20+7 підб, 4 пер; Сергеєв - 1; Скапінцев - 4+7 підб, 4 пер - старт; Райт - 16+5 підб; Попов - 6; Дзюба - 4; Ткаченко - 4+5 підб.