Черкаські Мавпи розпочали підготовку до нового сезону

Сьогодні, 17 серпня стартував перший збір "Черкаських Мавп". Зранку команда зібралася у місцевому парку, аби розпочати підготовку до нового чемпіонату Суперліги.

На тренуванні присутні усі баскетболісти, які мають чинний контракт з клубом. Традиційно до збору залучені гравці дублюючого складу клубу, а також найбільш перспективні молоді вихованці приватної баскетбольної школи Михайла Бродського. Хлопці наполегливо працювали на тренуванні. Зараз усі переважно втягуються у процес, головний акцент роблять на ОФП, а згодом перейдуть на спеціальну фізичну підготовку.


Сергій Загоруй, тренер з фізичної підготовки: 
"ОФП - це відправна точка в будь-якому спорті. Зараз ми готуємо всіх до майбутньої плідної роботи - укріплюємо м'язи, підготовлюємо функціональні системи організму. Протягом цього тижня ми плідно працюємо над ОФП, а вже з наступного ми перейдемо на СФП (спеціальна фізична підготовка)."

Гравці дуже раді старту тренувань, готові до потужної роботи та впевнені у нових перемогах. Долучилися до зборів і новачки "Черкаських Мавп", старі знайомі - Олександр Кольченко та Макс Конате.


Олександр Кольченко, гравець "Черкаських Мавп":
"Дуже радий, що я знову в Черкасах. Частково я і не покидав черкаський клуб. Я підтримував гарні стосунки з тренерами та гравцями клубу. Рішення про моє повернення далось обом сторонам досить легко. Перед новим сезоном, в першу чергу я хочу працювати над собою і робити своїх партнерів по команді кращими. Я не ставлю якусь ціль на кінець сезону, я хочу вигравати у кожній грі. На цей момент я знаходжусь у своїй оптимальній формі, тому від нового сезону я чекаю тільки гарні емоції та яскраві перемоги."


Іван Ткаченко, гравець "Черкаських Мавп":
"Зараз я в гарній фізичній формі. Протягом літа я лікував свою мікротравму різними процедурами. Лікування пройшло добре, зараз я не відчуваю ніякого дискомфорту. Я докладаю максимум зусиль для напрацювання техніки. До старту сезону плідно працюю над пік-н-роллом. У нас сформувався гарний тренерський штаб та гравці з великими амбіціями, тому в цьому сезоні ми будемо боротись за призові місця." Фактично щодня гравці матимуть по кілька тренувань. Заняття в парку чергуватимуть із тренуваннями у баскетбольній залі.