Мавпи провели перші тренування в СК Будівельник

Підготовка набирає обертів! Гравці "Черкаських Мавп" продовжують наполегливо працювати аби підійти до старту сезону в повній "бойовій готовості". На одне з вечірніх тренувань команди завітала і наша прес-служба.


До тренувального табору "Мавп" приєдналися - Нікіта Воєвода, Іван Токовенко, Юрій Романовський, Владислав Єфіменко. 17 серпня баскетболісти розпочали, де головний акцент зробили на ОФП. Паралельно з цим команда вже відпрацьовує різноманітні взаємодії на майданчику. Вихованець баскетбольної школи клубу, Нікіта Воєвода, який минулий сезон провів у Одесі, нині не має контракту з "Мавпами".


У сезоні 2021/22 тренерський штаб "Мавп" прийняв рішення про підписання ще чотирьох легіонерів. Поки що невідомо яких саме, але перемовини вже ведуться. У рамках підготовки до сезону, команда має відіграти близько 10 товариських ігор. Вже ведуться розмови з іншими командами з приводу проведення товариських матчів. А також, запланований турнір у Харкові.


Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Першочергове завдання збору - це повна підготовка гравців до нового сезону. Будемо підтягувати, як фізичні, так і технічні аспекти. Сподіваємось, що COVID ніяк не вплине на підготовку та сезон. Всі гравці, які прибувають до Черкас, обов'язково проходять вакцинацію. 

На новий сезон плануємо підписати чотирьох легіонерів. Поки що точних домовленостей немає, але ми ведемо переговори. 

Зараз чекаємо поки закінчиться літня ліга у США. Я відвідав саму лігу та декілька кемпів там. Вів переговори з тренерами та агентами. З агентами декількох гравців є певна домовленість. Згідно з домовленістю, якщо гравців після літньої ліги не викличуть до табору команд НБА, ми будемо розмовляти про підписання їх до Черкас. Звісно, що це високий ризик. Але в нас є час і ми паралельно шукаємо альтернативні варіанти.

До старту сезону плануємо провести 8-10 товариських матчів. Наразі заплановано турнір у Харкові, який буде проведено 3-5 вересня. Також, ведуться переговори з іншими клубами про проведення товариських ігор".