Миколаїв - Черкаські Мавпи. Напередні матчу

Анкета гри:
14 жовтня, 19:00
Миколаїв, СК "Надія"
"Миколаїв" - "Черкаські Мавпи"
Турнірне становище: 1-4 - 11-те місце, 1-4 - 12-те місце
Онлайн: Обозреватель, YouTube ФБУ, ВІККА (запис)

"Черкаські Мавпи" вирушають у чергове турне. У Миколаєві команда Максима Міхельсона має зіграти проти сусіда по турнірній таблиці.


Виїзд до Миколаєва має вкрай принципове значення для "Черкаських Мавп". Нині підопічні Максима Міхельсона програли чотири матчі поспіль, тому зараз потрібно вибиратися із цієї ями, як психологічної, так і ігрової. 

Серед позитивних моментів, у попередніх матчах за "Черкаські Мавпи" дебютував Дарко Балабан. Сербський центровий поки набирає форму і призвичаюється до гри команда, але з кожним днем взаєморозуміння з партнерами має бути краще, відповідно і результат має прийти.

"Миколаїв" цього сезону постає зовсім іншою командою, з тренером Арнісом Вецвагарсом. У першій грі сезону "корабели" не залишили шансів новачку Суперліги Windrose - "Кривбасу", але продовжити у тому ж дусі грати не вдавалося. Хоча календар для команди був сприятливим, миколаївці не грали із головними фаворитами сезону, втім потішити вболівальників перемогами не зуміли. В пасиві "Миколаєва" поразки від "Київ-Баскета", "Тернополя", "Хіміка" та "Одеси".

Лідером цієї версії "Миколаєва" є американський захисник Андре Волкер, котрий у середньому за гру набирає 18.8 очка та робить 5.0 підбирання і віддає 5.2 передачі. Також серед кращих баскетболістів - легіонери Матей Радуніч і Семюел Деніел. 


"Мавпи" ж можуть протиставити їм зв'язку Первіс-Маквселл. На двох у середньому за гру ці баскетболісти генериують понад 32 очка, Дювон додає 7.8 підбирання. Вже значно краще себе почуває у складі "Мавп" Айзек Хемілтон, баскетболіст в останніх двох матчах здобував по 14 очок і непогано реалізовува триочкові кидки.

У цілому, протистояння "Миколаєва" і "Мавп" очікується дуже складне і принципове. Перевагою "корабелів" є домашній паркет. На майданчику СК "Надія" "Миколаїв" завжди грає сильно, тому для черкасців це подвійне навантаження. Минулого сезону "Черкаські Мавпи" не мали проблем із "Миколаєвом". Команда Максима Міхельсона виграла сезонну серію з рахунком 3:1. Втім зараз починається зовсім інша історія, відповідно, нова інтрига.