Мавпи у надскладному матчі поступилися Миколаєву

Складний виїзд на Південь України. "Черкаські Мавпи" у в'язкому матчі зазнали поразки від "Миколаєва" - 76:82.Старт матчу за черкасцями. "Мавпи" повели з рахунком - 5:0, в обох атаках головною дійовою особою був Іван Ткаченко - спочатку віддав гарну передачу на Конате, а далі сам поцілив триочковий. Втім "Миколаїв" швидко адаптувався і здійснив свій ривок 9:0 і протягом усієї першої чверті тримав лідерство у 5 балів. Особливо комфортно себе почував Андрій Кальніченко, який за стартовий відрізок здобув 9 очок і допоміг команді мати перевагу 22:15.

На старті другої чверті господарі продовжили набирати і в певний момент мали вже перевагу у 9 очок. Але черкасці не дали супернику закріпитися на цій відстані. Підопічні Максима Міхельсона відповіли своїм ривком і вийшли вперед - 29:28, втім не надовго. Гоподарі паркету поцілили кілька складних дальніх кидків та непогано відзахищалися, що дозволило тримати невеличку перевагу - 39:33.


Після великої перерви кардинально змінити ситуацію на паркеті черкаські баскетболісти не могли. Стабільно набирав очки лише Дювон Максвелл. До того ж, прагнучи розігрувати швидкі атаки, "Мавпи" часто втрачали м'яч, що не дозволяло скоротити відставання - 62:57.

У четвертій чверті миколаївці так і тримали свою перевагу, а в певний момент відірвалися на відстань 10-ти очок.  За п'ять хвилин до завершення чверті у "Мавп" гру на себе взяв Айзек Хемілтон, котрий набрав шість очок поспіль і скоротив до чотирьох балів. Але у вирішальний момент "корабели" знову зіграли чіткіше, поцілили кілька дальніх і середніх кидків, що дозволило команді святкувати перемогу, другу в сезоні - 81:76.


"Миколаїв" - "Черкаські Мавпи" - 76:82 (22:17, 17:16, 23:24, 20:19)
Статистика матчу


Наступну гру "Черкаські Мавпи" проведуть 16 жовтня на виїзді проти "Кривбаса". Гра відбудеться о 14:00.