Черкаські Мавпи-2 в емоційному матчі втримали перемогу над МБК-2

Дублери "Черкаських Мавп" провели перший матч другого туру Вищої ліги. На власному паркеті підопічні Георгія Ступенчука приймали МБК-2-Ніко. Результативна гра завершилася з рахунком 84:83.

Черкаські баскетболісти зі старту матчу зробили заділ в рахунку на кілька атак і тримали свою перевагу протягом більшої частини ігрового часу. Господарі краще реалізовували дальні кидки і втікали у швидкі прориви, що дозволяло тримати перевагу.

У другій половині ситуація кардинально не змінилася. Хоча ближче до завершення третьої чверті і вже у четвертій чверті гості спочатку скоротили відставання, а в кінцівці матчу навіть зрівняли рахунок.

Втім у вирішальний момент "Мавпи-2" втримали свою перевагу і перемогли з рахунком 84:83. Фантастичний матч провів Ілля Здирка. На рахунку захисника 20 очок, 9 підбирань, 3 передач.

Збірна Черкаської області-Черкаські Мавпи-2 - МБК-2-Ніко - 84:83 (23:22, 21:15, 20:21, 20:25)
Мавпи: Холод - 9+10 підбирань, 4 перехоплення; Токовенко - 10+7 підбирань; Семерич - 10+5 підбирань; Романовський - 15+3 підбирання, 3 передачі; Здирка - 20+9 підбирань, 3 передачі - 6 перехоплень - старт; Упир - 12; Єфіменко - 4+4 підбирання; Нагорний - 2; Буравський - 2.