Черкаські Мавпи у рівному матчі поступаються Дніпру

Черкаські Мавпи відіграли третій поспіль домашній матч. У рамках Суперліги Windrose наша команда провела насичену гру з Дніпром. Принципове протистояння завершилося перемогою Дніпра  83:90

Дніпро впевненіше виглядав на початку гри, але у другій половині стартової десятихвилинки Мавпи додали в активності і почали поступово скорочувати відставання. Захисник господарів Айзек Хемілтон реалізував триочковий кидок одночасно з завершенням першої чверті, зробивши рахунок рівним вперше з моменту стартового вкидання.

Друга чверть пройшла за схожим сценарієм. Команда Дмитра Болдаэва впевненіше почала ігровий відрізок, після чого Мавпи активізувалися і наздоганяли суперника. На велику перерву Дніпро пішов з мінімальною перевагою. Господарям завадила вирватися вперед велика кількість промахів з лінії штрафних – 8/15. Слід відзначити, що Дніпро в першій половині через травму гомілкостопа втратив форварда В’ячеслава Боброва.

Більшу частину третьої чверті на паркеті спостерігалася рівна гра. Дніпро оформив невеликий відрив в заключній фазі десятихвилинки, головним чином, завдяки дальнім влучанням Іссуфа Санона і Анатолія Шунделя. Команда Максима Міхельсона зусиллями Сергія Скіри зуміла скоротити відставання до мінімального на останніх секундах чверті.

В четвертій десятихвилинці на майданчику спостерігалася напружена боротьба. Заключна фаза матчу краще вдалася Дніпру. Одним с ключових моментів став лей-ап Станіслава Тимофєєнка за 3 хвилини до фінальної сирени, після якого перевага Дніпра досягла 7 очок. Мавпи не зуміли відігратися до кінця гри і потерпіли шосту поспіль поразку в Суперлізі Windrose, залишившись на останньому місці в турнірній таблиці.

Найрезультативнішим у складі Черкаських Мавп 16 очок набрав Сергій Скіра.

Черкаські Мавпи – Дніпро – 83:90 (20:20, 19:20, 25:25, 19:25)
Черкаські Мавпи: Скіра 16, Максвелл 15о + 7пд, Дугат 12, Кольченко 9, Ткаченко 8 – старт; Хамільтон 14о + 5пд, Конате 7о + 5пд, Попов 2о + 5пр, Бондаренко, Сергеєв
Дніпро: Купер 12о + 7пд + 10пр, Шундель 12, Вон 10, Бобров 8, Павлов 2 – старт; Санон 23, Кравцов 16о + 7пд, Тимофеєнко 7о + 5пд, Крутоус, Зотов