Мавпи дали гідний бій Прометею, але поступилися

Черкаські Мавпи на своєму майданчику приймали чинного чемпіона України  - Прометей. У грі із топовим суперником, лідером сезону команда чинила опір. Втім гра завершилася на користь гостей - 76:90.

Господарі непогано розпочали гру і навіть утримували лідерство до екватору першої чверті, але чемпіон зумів перехопити ініциативу. Команда Ронена Гінзбурга погано атакувала з дальньої дистанції, але домінувала у трисекудній, що і дозволило гостям отримати двозначну під час першої половини. Господарі вдаліше атакували з-за дуги, але припускалися більшої кількості втрат та не втримали суперника під кільцем. У команди зі Слобожанського за 7 хвилин на майданчику за дві стартові чверті 10 очок встиг набрати Міро Білан.

Останнє слово в другій чверті було за Мавпами, які, оформивши ривок 9:0, скоротили відставання до 5 очок за підсумком 20 хвилин гри.

Мавпи вдало розпочали і другу половину, скоротивши відставання до 2 очок, але Прометей переконливо відповів і довів матч до комфортної перемоги. Гості продовжували мати солідну перевагу під кільцем, результативніше зіграли у швидкому нападі та використали глибину складу, отримавши 42 очки від гравців лави запасних.

Мавпи намагалися триматися у грі, але клас суперника давзя взнаки. Прометей здобув комфортну перемогу, вигравши виїзний матч із рахунком 90:76. Це 17 поспіль перемога чемпіона України.

Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан Мавп Іван Ткаченко. Наш форвард набрав 17 очок та зробив 5 підбирань.

Черкаські Мавпи - Прометей - 76:90 (13:19, 23:22, 22:29, 18:20)
Мавпи: Ткаченко 17 + 5 підбирань + 2 перехоплення, Максвелл 15 + 7 підбирань — 3 втрати, Дугат 11 + 4 перехоплення — 5 втрат, Кольченко 7, Сергеєв 0 — старт, Гемілтон 13, Первіс 9, Приймак 4, Конате 0, Попов 0.
Прометей: Кеннеді 16 + + 7 підбирань + 3 передачі, Харрісон 15 + 6 підбирань + 4 передачі — 4 втрати, Петров 0, Сидоров 6, Еванс 2 — старт, Білан 16 + 6 підбирань — 3 втрати, Лукашов 10 + 8 передач + 4 підбирання, Доу 8, Беліков 8.
Статистика

Нагадаємо, що наступній матчі Черкаські Мавпи проведуть вдома 16 і 18 грудня. В гості приїдуть Кривбас і Миколаїв.