Черкаські Мавпи-2 поступилися Будівельнику і вибули з Кубка України

Дублери Черкаських Мавп як могли чинили опір представнику Суперліги Windrose. Потужний та зірковий Будівельник здобув переконливу перемогу і вибив черкасців з Кубка України.

Черкаські Мавпи-2 неочікувано непогано стартували. Дмитро Нагорний поцілив триочковий і вивів команду вперед. Але інтрига у матчі тривала лише кілька хвилин. Вже після стартових удач черкасців гравці Будівельника прибрали матч до своїх рук і не давали своїм юним соперникам ані шансу.

Незважаючи на те, що Будівельник приїхав до Черкас лише з 8-ма гравцями у складі, команда Ігорса Міглінієкса тримала високий темп всі 40 хвилин матчу і з плином часу лише нарощувала свою перевагу. Чераські Мавпи-2 намагалися опиратися, але різниця у фізичній міці, антропометрії, швидкості і класі давалася взнаки. Різниця росла з кожною хвилиною.
Слід відзначити гравців Будівельника, які грали щільно у захисті і викладалися весь матч. Таким чином статусний суперник показав черкаським баскетболістам, що це таке - грати на цьому рівні.

Незважаючи на поразку, черкаські баскетболісти отримали важливий досвід. Проти зіркових легіонерів і потужних українців грали 15-річні Анікін і Толмачов, 16-річні Гречуха, Буравський та інші. А лідер Мавп-2 Юрій Романовський набрав 24 очки, реалізував 4-9 дальніх. Гру черкасця відзначив і тренер гостей Ігорс Міглінієкс.

Кубок України. 1/8 фіналу
Черкаські Мавпи-2 — Будівельник 63:132 (21:37, 11:33, 15:33, 16:29)
Мавпи:
Холод - 9+8 підбирань; Нагорний - 5+2 підбирання, 2 передачі; Семерич - 8+10 підбирань; Романовський - 24+2 підбирання; Здирка - 14+6 підбирань, 4 передачі - старт; Анікін - 3.
Будівельник: Кондраков - 18+9 підбирань, 10 передач, 5 перехоплень; Доне - 24+6 підбирань; Стоктон - 6+5 підбирань, 11 передач; Прокопенко - 25+7 підбирань; Апшоу - 13 - старт; Близнюк 26+7 підбирань, 5 передач; Браун - 12+5 підбирань; Конєв - 8+3 підбирання, 4 передачі.
Статистика

Нагадаємо, що заключний матч у Черкасах відбудеться 24 грудня. Черкаські Мавпи приймають Київ-Баскет. Квитки у продажу!!!