Роландас Ярутіс: "Потрібно викрити всі злодіяння путінської банди"

Відомий в минулому литовський баскетболіст, екс-гравець нашої команди Роландас Ярутіс загалом провів в Україні вісім років. Очолював на тренерській посаді та працював спортивним директором у маріупольському Азовмаші. Роландас поділився спогадами про працю в Україні. Фахівець шокований жорстокістю загарбників.

"Потрібно поіменно назвати всю путінську банду, викрити всі злодіяння цього військового злочинця і, до речі, представника криміналітету.

Я п’ять років жив у Маріуполі і вісім років загалом в Україні. Мені справді дуже важко говорити. Один з моїх найближчих друзів живе в Маріуполі і я не можу з ним зв’язатися. Бачив, що його розшукують.

Саме місто повністю зруйноване. З покійним Римасом Гірскісом ми свого часу відвідували Маріупольський драматичний театр. Останній спектакль, який ми бачили, був «Ідіот». Назва дуже пасує до ідіотської держави, включно з простими людьми, які багато років обирали цього диявола і не борються проти нього. Дивляся фото, де ми обнімалися після спектаклю – зараз там нічого не залишилося. Війна – жорстока, але геноцид, який відбувається, взагалі за межами розуміння.

Коли я працював у Азовмаші, виводив команду в Фінал чотирьох Ліги ВТБ. Пригадую, тоді мені руку потиснув голова адміністрації путіна Сергій Іванов. Зараз розумію, що та його рука вся в крові", - сказав Ярутіс.