Кубок виклику. "ЦСК-ВВС Самара":"Ньярдвік" 101:80

Першим суперником воложан був «Ньярдвік» з Ісландії. Країна ця, звичайно, не є законодавцем мод в баскетбольному світі. Але слабких колективів в єврокубках не буває, в чому ще раз переконалися самарці. Гості примусили російських баскетболістів зважати на себе. Всю першу половину волжани безуспішно намагалися відірватися від суперників. Але за рахунок грамотної побудови гри і високого відсотка дальніх кидків «Ньярдвік» зберігав рівновагу.
   Перша чверть завершилася з рахунком 23:21 на користь волжан, після друга перевага наший дружини виріс ще на 2 очки – 50:46.  Але на цьому подвиги баскетболістів з країни гейзерів на російській землі і закінчилися. Самарці після перерви набагато строго зіграли в захисті, не дозволяючи вже суперникам вільно атакувати із-за дуги. І відразу перевага воложан в рахунку почала рости. До результату третьої 10-хвилини воно досягло вже 17 очок – 77:60. Доля матчу була вирішена. Підсумковий рахунок – 101:80 на користь «ЦСК ВВС-САМАРИ».

НАГАДАЄМО, ЩО 23 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ МАТЧ "ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ":"ЦСК-ВВС САМАРА" О 19.00, У ПАЛАЦІ СПОРТУ БУДІВЕЛЬНИК