Черкаські Мавпи в напруженій боротьбі поступаються Будівельнику.

Ігровий вечір для Мавп завершився четвертою поспіль поразкою. Цього разу клуб поступається значно сильнішому як за складом, так і за досвідом супернику.

На початку матчу підопічні Георгія Ступенчука допустили багато технічних помилок і реалізували лише 3 з 15 кидків. До того ж їм не вдалось реалізувати жодного з дальньої дистанції. Що правда і господарі розпочали гру не надто вдало. Та вже з другої половини першої чверті перевага «Будівельника» почала відображатись на табло - +10 до першої перерви. Багато в чому цей ривок вдався завдяки Максиму Нікітіну.

В другій десятихвилинці Мавпам вдалось вирівняти гру. Кияни не поступались і тримали перевагу в 10 очок отриману раніше. В третій чверті через низку фолів капітан Мавп Нікіта Руслов залишив майданчик, що стало великою втратою для команди. На при кінці чверті активні дії капітана команди-суперниці Володимира Конєва збільшили перевагу на користь «Будівельника». Четверта чверть біла най не результативнішою для «Черкаських Мавп». А поєдинок завершився на користь господарів майданчику з рахунком 84:57.

Вже завтра, 6 листопада, ігровий день в Києві розпочнеться о 13:00 матчем Черкаських Мавп та Дніпра.