Дніпро – Черкаські Мавпи 95:72

Черкаські Мавпи поступаються Дніпру на старті другого кола Суперліги Parimatch.

На старті матчу розігруючий Дніпра Микита Бібіков набирає +9 очок для своєї команди. Обидві команди намагались реалізувати кожну можливість швидкого нападу. Мавпам вдалось наладити свою гру до середини першої десятихвилинки, а два влучні три очкові Лейка на останній хвилині дозволили підопічним Георгрія Ступенчука "бути в грі" після першої чверті – 23:18. Та після потужного ривка ще на старті матчу, команда суперник вже не давала шансів вирватись Черкаським Мавпам. В другій чверті Мавпам не вистачило жорсткості в захисті. Це дало змогу Дніпру збільшити перевагу на свою користь до 20 очок та завершити першу половину з рахунком 53:32.

В третій чверті Мавпам вдається нав’язати бій дніпрянам, та не вдається вибороти перемогу. Дніпро лідирував над черкаською командою по всім статистичним показникам. Інтриги в другій половині гри не було, супротивник впевнено домінував над командою Черкаських Мавп з двозначним відривом. Матч завершився з рахунком 95:72.

Варто відзначити гру Деметріуса Лейка, котрий став найефективнішим гравцем матчу набравши 31очко і оновив свій же рекорд результативності. Найкориснішим гравцем матчу став капітан команди Дніпра Станіслав Тимофеєнко, який оформив дабл-дабл з 12 очками, 14 підбираннями до яких додав 5 передач і 4 перехоплення.