Стартуємо в домашньому баблі перемогою

«Черкаські Мавпи» та «Політехніка-Галичина» зустрілись вперше в сезоні, матч відбувся в рамках домашнього для черкасців баблу Суперліги Parimatch.

Мавпи краще провели першу половину, отримавши за підсумком 20 хвилин гри 9 очок переваги. Господарі лідирували в рахунку в першу чергу завдяки вдалій грі американського тандема Максвелл — Лейк, які на двох набрали 33 очки. Також черкасці краще атакували з дальньої дистанції та припустилися меншої кількості втрат. У Політехніки вдало в гру з лави увійшов Владлен Бережний, який набрав 11 очок за 12 хвилин ще до великої перерви.

За рахунок захисту львів’янам вдалося виграти третю чверть, за яку Мавпи набрали лише 15 очок, але перед заключною десятихвилинкою перевага залишалась у господарів — +7.

Третя чверть виявилась єдиною, яку вдалося виграти львів’янам: в четвертій Мавпи знову зіграли результативно та не дозволили супернику наблизитись в рахунку. Артем Сліпенчук вже в своєму першому матчі в якості головного тренера "Черкаських Мавп" здобув перемогу — черкасці виграли першу гру домашнього баблу з рахунком 73:85. Це друга перемога для Мавп у сезоні.

Захисник господарів Деметріус Лейк встановив новий рекорд сезону в результативності, набравши 41 очко та реалізувавши 6 з 7 триочкових. В рамках другого ігрового дня черкаського баблу 11 січня Мавпи зіграють проти Старого Луцька.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Політехніка-Галичина — Черкаські Мавпи 73:85 (20:26, 16:19, 17:15, 20:25)

Політехніка-Галичина: Полюляк 16 + 8 підбирань - 3 втрати, Горобченко 12 + 7 передач + 4 перехоплення, Бартоломеєв 8, Тіщенко 6, Федчук 4 + 5 передач + 3 перехоплення — старт, Бережний 17 + 6 підбирань - 3 втрати, Кич 4 + 5 підбирань, Станішевський 4 + 5 підбирань + 3 передачі, Крамар 2

Черкаські Мавпи: Лейк 41 + 6 підбирань + 4 передачі + 2 перехоплення - 5 втрат, Максвелл 23 + 8 передач + 5 підбирань - 4 втрати, Скіра 9 + 10 підбирань + 3 блок-шота, Руслов 5 + 5 підбирань, Липовцев 3 — старт, Сорочан 4 + 2 перехоплення, Пошабля 0, Назаренко 0, Кузнецов 0