Є перемога! Мавпи обіграли Запоріжжя

«Черкаські Мавпи» в результативному поєдинку переграли команду із Запоріжжя.

Черкаські Мавпи зусиллями капітана Нікіти Руслова та бігмена Сергія Скіри вдало розпочали матч.  Завдяки результативній роботі команди в захисті та темпу, якого задавав американський плеймейкер Бі Джей Максвелл, організували ривок 7:17.

На екваторі другої десятихвилинки розрив в рахунку сягав +21 очок на користь черкасців. Після цього запоріжці спробували дещо скоротити відставання, та черкасці не поступились та збільшили різницю в рахунку 20:34.

По перерві команда Дмитра Щиглінського продовжила набирати обертів і взяли третю чверть (21:18). Та для повноцінного камбеку цього було замало. Останній ігровий період знову був за помаранчево-чорними. «Черкаські Мавпи» вибороли принципову перемогу - 47:66.

Завтра, 19 березня, об 11:00 Мавпи завершать київський бабл матчем проти Дніпра.