БК "Київ" - БК "Одеса" 106:79 (26:31, 26:19, 30:13, 24:16)

БК "Київ" - БК "Одеса" 106:79 (26:31, 26:19, 30:13, 24:16)
 
К: Грір Ламар Вернон (32 - очки, 4- підбори), Аненков Євген (14- очок, 4 - підбори), Дроздов Артур (12 - очок, 2- підбори), Яйло Леонід (12 - очок, 2 - підбори), Салтовець Олег (8 - очок, 6 - підборів), Лукас Аарон (8 - очок, 2- підбори).
 
О: Кучинський Алсеній (16 - очок, 2 - пібори), Варнеліс Неріус (14 - очок, 4 - підбори), Юшкін Олег (13 - очок, 1 підбір), Вішняускас Арнеус (12 очок), Рибалко Олександр (11 - очок, 1 підбір).
 
Віктор Бережний (головний тренер БК "Київ"):
  «Не сказав би, що у "Києва"  був слабкий захист в першій половині матчу. Просто так вийшло, що опоненти забили дуже багато складні м'ячі з периметра. Таким чином, їм вдалося утриматися поряд з нами в першій половині зустрічі.  У другій чверті нам вдалося внести певні корективи до дій команди, а вже у великій перерві ми змогли утілити в життя деякі тактичні схеми і повністю змінили хід матчу. 
  Відзначу так само, що ми прагнемо загравати молодь і робимо це не тоді, коли все вирішено. Той же Кравцов, упевнений, до кінця сезону набереться досвіду і стане цілком рівноцінною заміною основним «великим».
  Ламарр Грір (захисник БК "Київ"): 
 «Давно вже я не отримував стільки свободи на майданчику, скільки в цій зустрічі, звідси і результат – 32 очки. У минулому і позаминулому сезонах таке було б неможливе. Ну а головне те, що ми виграли, тому моя особиста статистика відходить на другий план».
 
Володимир Брюховецкий (головний тренер БК "Одеса"):
 «До великої перерви моїм хлопцям вдавалося підтримувати непогану концентрацію і виконувати установку на матч. Проте в другій половині зустрічі, після того, як суперник повів в рахунку близько десяти очок, наступило деяке розслаблення. Не виконавши те, що був потрібний в таймаутах, баскетболісти збилися на індивідуальні дії, намагаючись поодинці врятувати поєдинок. Плюс не вистачило класу саме в захисті, коли той же Грір зробив все, щоб його команда відігралася, а його утримати не змогли».
Олександр Рихлюк (форвард БК "Одеса"):
  «В другій половині матчу нам, напевно, не вистачило концентрації і досвіду. Деякі складнощі виникали із зіграністю, оскільки колектив знаходиться у стадії формування і з багатьма новачками до ладу не встигли зіграти. Сподіваюся, що пройде не так багато часу і "Київ" буде обіграний в Одесі».