«Черкаські Мавпи-Дніпро» впевнено перемогли Київ-Баскет в матчі за третє місце Суперліги

«Черкаські Мавпи-Дніпро» здобули важливу перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши в матчі домашнього баблу «Київ-Баскет» з рахунком 81:52.

Господарі перехопили ініціативу та заволоділи лідерством в середині першої чверті. Відтоді черкасці перевагу в рахунку не відпускали. Мавпи домінували в трисекундній, набрали більше очок у швидкому нападі та більше очок другого шансу.

«Київ-Баскет» в цьому матчі не міг розраховувати на Брентлі Байнума і вже на початку гри втратив розігруючого Данея Кінгсбі. В обмеженому ростері команда Володимира Холопова не змогла нав’язати боротьбу супернику. Підопічні Артема Сліпенчука перервали переможну серію киян та вийшли на чисте третє місце в турнірній таблиці.

Найкращим гравцем матчу став центровий Мавп Андрій Агафонов, який зібрав потужний дабл-дабл — 19 очок та 16 підбирань (РЕ 30).

Наступний матч Черкаськы Мавпи зіграють проти Старого Луцька 23 листопада.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат
Черкаси, ПС Будівельник
Черкаські Мавпи-Дніпро — Київ-Баскет 81:52 (16:11, 21:8, 22:22, 22:11)

Черкаські Мавпи: Агафонов 19 + 16 підбирання, Далкорт 13, Новіков 9, Бун 8 + 4 передачі, Кальніченко 5 — старт, Кузнецов 11 + 6 перехоплень, Руслов 6, Скіра 4, Назаренко 3 + 5 підбирань, Мітіріч 3, Фесун 0, Упир 0
Київ-Баскет: Хаймон 11 + 8 підбирань, Заплотинський 10 + 9 підбирань - 4 втрати, Іванов 4, Ожегов 2 + 7 підбирань, Кінгсбі 0 — старт, Стародуб 12 + 6 підбирань + 4 передачі - 6 втрат, Когут 8, Юрченко 5, Стецюра 0