Михайлюк зіграв проти Голден Стейт, Скапінцев набрав 2 очки у G-лізі

Наші вихованці продовжують залишати свій слід на міжнародних баскетбольних аренах. Святослав Михайлюк, вихованець баскетбольної школи «Черкаські Мавпи», взяв участь у грі своєї команди, Бостон Селтікс, проти Голден Стейт. Матч виявився напруженим і завершився в овертаймі з рахунком 126:132 на користь Голден Стейт. Михайлюк провів на майданчику 2:19 хвилин, не набравши жодного очка (0/1 триочковий). Для Святослава це був вже 10-й матч у поточному сезоні НБА, і в середньому він відзначається 1.6 очками та 0.5 підбираннями за гру, тримаючи стабільні показники.

У G-лізі виступає і наш інший талановитий вихованець, Дмитро Скапінцев. В складі Вестчестер Нікс він взяв участь у матчі проти Мехіко Капітанес, який завершився з перемогою Ніксів 114:104. Скапінцев в цьому поєдинку набрав 2 очки (0/3 двоочкові, 2/2 штрафні), взяв 1 підбирання, зробив 1 перехоплення, при 3 фолах та 1 втраті.