Знайомство з потенційним гравцем "Черкаських Мавп" Сергіушом Пражмо

На перегляд до “Черкаських Мавп” приїхав молодий польський гравець Сергіуш Пражмо у супроводі свого першого тренера Вальдемара Цибуляка. Для баскетбольної індустрії стандартом є модель відносин Клуб-агенти, а тому візит тренера з учнем сприймається, як креатив. Чому б ні?
 
Зріст Сергіуша - 205 см

Зараз триває другий тренувальний день команди, яка на разі представлена  лише українцями. Повноцінним складом “Мавпи” зберуться вже 4 серпня на зборах в Болгарії, куди прибудуть легіонери та тренер Йовіца Арсіч. Чи стане поляк частиною черкаської команди ще не відомо. А поки що, він миттєво включився у тренувальний процес та не на показ завзято йому віддається.
 

У четвер хлопців чекає медогляд. Можливо, позитивні висновки лікарів додадуть польському хлопцю шансів змінити свій статус гостя Клубу на більш визначений.
 
Сергіуш про попередній досвід
“Я тренувався у хорошій польській спортивній школі в Кожаніце. Це під Варшавою. Грав у юніорах. Сталася досить серйозна травма стопи і тому на цілий рік мав паузу. Потім була друга ліга у Любліні, далі  друга у Варшаві і врешті перша…  Виступав на Кубку Адідаса у Берліні, де грав проти найкращих європейських гравців мого віку у категорії юніори. Зараз мені 21 і найбільше попереду.”

Про перебування у Черкасах
“Черкаси – миле місце. Умови для тренувань дуже гарні. В Польщі то є трохи інакше… Шкода, що зараз відсутній головний тренер і немає можливості з ним особисто познайомитися.  А ставлення людей до мене, як гравця більш професійне. То приємно.”

Про амбіції в “Черкаських Мавпах”
“Хотів би пограти. Ввійти до першого складу. Але що там казати… час покаже. Не будемо говорити і квапити події) На сьогодні для мене головне, що я вже активно тренуюся після перерви і потроху дійду до найкращої форми.”

Про захоплення
“Цікавлюся музикою та дещо розуміюся на її створенні (Про композиторство сказав дуже скромно.- автор.) Свого часу займався музикою, але потім залишив, оскільки визначив для себе баскетбол, як головне в житті. Поступив до Польської академії баскетболу. Залишилося кілька іспитів до закінчення навчання та випуску. Баскетбол обожнюю і тому навіть по завершенні кар’єри гравця він залишиться зі мною.”

Про порозуміння з українськими гравцями
“Спілкуємося англійською. Можу зрозуміти російською. Гадаю проблем зі спілкуванням взагалі не може бути. А з Коваленко спілкуємося польською. Я його знаю, бо він грав в Ярославлю.”

Перший тренер Сергіуша – Вальдемар Цибуляк: “Моє піклування про Сергіуша категорично не як агента… скоріше як батька за сина. Я його знаю вже 5 років. Хлопець суперрезультативної вправності, має хорошу техніку, у грі фантастично втілює те що задумав… тобто діє видовищно і тому цікавий для глядачів. За ним цікаво спостерігати. Треба прийти на майданчик і побачити що він витворяє з м’ячем! Назва “мавпа” до нього ідеально пасує. Вирізняється швидкістю та динамікою…це видно. А поза тим, він молодий та стрибучий.

Працювати мусить над концентрацією. Концентрація дозволить йому довше залишатися мобілізованим в грі.”
 
Спілкувалася Магаріт Віолетта