«Черкаські Мавпи» провели серію майстер-класів для школярів на дні фізичної культури у Черкаській спеціалізованій школі № 17

Вихованці баскетбольної школи «Черкаські Мавпи», а нині гравець команди «Черкаські Мавпи-Дніпро» Нікіта Руслов та тренер «Київ-Баскету» Нікіта Воєвода завітали на день фізичної культури та спорту до Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17.

Відповідно до ініціативи Науіонального олімпійського комітету протягом травня-липня цього року в рамках Всеукраїнського олімпійського дня, який проходить під гаслом «Передай вогонь ПЕРЕМОГИ!» проходять заходи присвячені участі національної збірної України в XXXIII Літніх олімпійських іграх 2024 року, які пройдуть в Парижі. ЧСШ №17 долучилась до ініціативи і провела свято для школярів. В рамках заходу спортивний майданчик школи розділили на 7  тематичних локацій, а саме тхеквондо, фехтування, бокс, футбольні розваги, кіберспорт, рухливі ігри та баскетбол. Школярі мали нагоду спробувати себе в кожному з представлених видів спорту під керівництвом досвідчених спортсменів. 

Руслов та Воєвода провели імпровізовані майстер-класи загалом для учнів 25 класів молодшої та старшої школи. Діти мали нагоду позмагатись в естафетах, повправлятись в киданні та веденні м’яча.  Свято стало гарною нагодою для спілкування школярів та баскетболістів. На прощання найвправнішим представникам кожного класу  представники баскетбольної школи «Черкаські Мавпи» вручили солодкі подарунки.

Ми вдячні адміністрації Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 за можливість взяти участь у цьому спортивному святі та за небайдужість до розвитку спорту і баскетболу зокрема!