"Тясмин" продовжує перемагати

«Черкаські Мавпи-Тясмин-97» продовжують тішити глядачів над напруженими матчами. Традиційно, підопічні Анатолія Федоренка поступаються супернику на початку гри, і після великої перерви беруть ініціативу у свої руки. Козир в рукаві тренера – це Святослав Михайлюк, який виходить на паркет після другої чверті. Власне, тоді і починається справжня інтрига!

Матч проти ровесників з Одеси «Тясмин» почав жваво, проте суперник показав дуже потужну гру в нападі, а перехід у захист не займав у гостей багато часу. Як результат, перша чверть була за Одесою, а у грі залишилось багато питань без відповіді. Тренер одеситів знав про можливості Михайлюка, тож до третьої чверті гості, певно, мали піти у відрив, а потім протидіяти влучному і швидкому гравцеві «Тясмина». Проте, господарям паркету вдалось скоротити відставання протягом другої чверті, і в бойовому складі на третю чверть «Тясмин» вийшов майже за рівного рахунку.

В третій чверті питання переможця стояло так: якщо гості не дадуть грати Святославу Михайлюку, то «Тясмину» буде дуже важко здобути перемогу. Гра у Михайлюка пішла, а у команди пішов середній кидок. До честі одеситів треба сказати, що бились вони до останніх сил. Взагалі, команда Віталія Усенка залишила найприємніші враження. Проте, того вечора Черкаси були трошки сильніше. Можливо, десь і щастило, але, як кажуть, щастить найсильнішим. Перемога 55:47, і «Тясмин», як і УСІ юнацькі команди «Черкаських Мавп», іде без поразок у ВЮБЛ. Головні битви ще попереду!