Дублери відіграли важкий тур в Дніпропетровську

Як повідомлялось раніше, чемпіонат дублерів змінив свій формат. Тепер резервісти будуть більше тренуватись і менше витрачати часу на переїзди. Першим туром у новому форматі стали матчі у Дніпропетровську. Із п’яти протистоянь дублери «Мавп» поступились у двох матчах, що не вплинуло на їх положення в турнірній таблиці (6 місце).
 
Після повернення до Черкас тренер хлопців Євген Мурзін коротко охарактеризував стан команди та перспективи на майбутнє:
 
«В цілому півріччям не задоволений. Грали вкрай нестабільно. Проте, останні тури довели, що все ж таки можемо грати на рівних з усіма у чемпіонаті. Нам не забили більше 70 очок. Звичайно, я виключаю лідерів: Одесу та Дніпропетровськ. До гри з цими командами ми ще не готові. (Дніпро та Одеса виставляли майже основний склад. Так, в останніх матчах за Одесу грали «молоді» Юшкін та Полторацький; прим. автора).
 
Надалі треба продовжувати працювати в тому ж дусі та набути потужності у нападі.
Зміни в системі проведення  ігор дублю, думаю, на краще. Хлопці дістали більше часу на підготовку. Раніше ми приїжджали з виїзду у понеділок. На тижні грали, а вже у наступну середу від’їжджали. Для мене як тренера також плюс, що я можу за кілька днів побачити ігри всіх команд.
Якщо на початку сезону була поставлена задача підготувати трьох гравців для основи, то судячи з того, як молодих залучають до основи, вважаю, що вимога виконана. Пархоменко і Козловець постійно в заявці і тренуються з основною командою, але з ними треба ще багато працювати індивідуально».