"Мавпи" бажають вам щасливого Нового Року!

26 грудня пройшло останнє тренування «Черкаських Мавп» в 2008 році. З різних причин деякі гравці мусили залишити стан команди дещо раніше. Драгойловіч та Коядіновіч поспішили на Батьківщину, аби якомога раніше почати терапію (ми ж хочемо побачити їх у топ-формі в 2009!?). Іван Кольєвіч захворів, чим здивував деяких любителів баскетболу, які насправді вважали, що Іван, який тренується чи не 20 годин на добу, не хворіє зовсім. Не прийшов на тренування і Євген Аннєнков, оскільки поспішив зустрітись з сім’єю.
 
Тож, було вирішено просто пограти у волейбол. У грі приймали участь гравці, тренери, лікар, адміністратор команди Василь Віленович та масажист Іван Григорович. До речі, про Іванів. Їх тепер у «Мавп» аж троє: Іван Кольєвіч, новобранець Іван Кубуровіч та масажист Іван Григоровіч. Всі троє серби! Як бачимо, сербське представництво в Черкасах росте : )
 
За словами Йовіци Арсіча, Іван Кубуровіч є досить універсальним гравцем, який працює в організації атаки, під щитом, досить непогано кидає триочкові. 9 січня і матч проти «Кривбасу» вже скоро, тож побачимо все на власні очі.
 
Під час запису відео, певно через хвилювання чи бажання якомога швидше повернутись до гри, Юрій Кравець переплутав дату гри проти «Кривбаса». Не вірте йому, гра не 3, а 9 січня!
 
Новорічний реггі та найпозитивніша команда у світі для вас!