“Райфайзен Банк – Аваль” - можлива назва для збірної 98-го року

Нова форма під Новий рік!
 
“Черкаські Мавпи” та дитячий баскетбольний клуб “Країна Баскетболія” пишається тим фактом, що за об’єктивно нетривалий період діяльності у Черкасах вдалося створити справжню баскетбольну імперію. Лише за кілька років баскетбол настільки сколихнув місто, що зараз неможливо уявити Черкаси без баскету.
 
Фани основної команди “Черкаських Мавп”, беззаперечно найбільш творчі, а їх згуртованість навколо гри і особистостей, що її “пишуть” є неподільною силою. Численні секції з баскетболу на базі шкіл задіяло сотні малих, що дало батькам впевненість у правильному розвитку їх чада. Юнацькі збірні “ЧеркаськихМавп” не залишають шансів суперникам у Всеукраїнській юнацькій лізі. А для широкого загалу у багатьох подвір’ях встановлено щити та створені умови для заняття стрітболом. Весь цей баскетбольний рух був би абсолютно не можливим без підтримки головних меценатів та партнерів, яким ми вдячні, вдячні і ще раз вдячні за кожний жест підтримки!
 
Так, у суботу директор Черкаської обласної дирекції відкритого акціонерного товариства “Райфайзен Банк – Аваль” СКІЧКО Олександр Іванович відвідав спортивну залу 17-ої школи, де тренується збірна Черкас 98-ого року та подарував команді комплект фірмової форми. Також хлопці одержали новенькі м’ячі, які так і просяться до рук.
 
Як зізнається Олександр Іванович, він вже не перший раз екіпірує починаючих спортсменів. Щоправда до цього він дарував форму шкільній футбольній команді і це стало добрим імпульсом до перемог. Директора “Райфайзена” підтримав у побажаннях і виконуючий обов’язки директора “Черкаських Мавп” Володимир ГРИЦЕНКО. Володимир Миколайович висловив думку, яку можна сформулювати так: «Не духом єдиним…». Тобто, в той час коли виховання вчить єдності і братерству, команді потрібна форма, яка, власне, і перетворює натовп у команду.
 
Діти, як зайці на новорічному ранку, подякували вголос та розбіглися грати в обновках. Цілковита гармонія. Задоволення отримали обидві сторони: приймаюча і даруюча.
Фото на згадку вийшло не звичайне. З одного боку команди Олександр Іванович СКІЧКО, з іншого – Олександр Іванович НАГОРНИЙ, тож діти мають подвійні шанси на те, що бажання збудеться!
 
Вірте і ви у хороші прикмети! Чом ні? Від вас не дінеться, а чудесам місце ще є.