"Севастополь" - "Черкаські Мавпи" 51:73 (10:17; 21:16; 8:22; 12:18)

"Сев": Кибальник 12 оч; Кочинян 9 оч; Бугаєв 8 оч

"Ч.М": Подоляко 14 оч, 5 під, 3 перех; Ткаченко 15 оч, 5 втрат; Близнюк 11оч, 4 під; Панасюк 8 оч, 2 перех; Шепіль 7 оч, 3 під; Насеннік, Алферов, Зозуля по 5 оч; Супрун 3 оч, 2 під.

Стартова п'ятірка: Зозуля, Подоляко, Насеннік, Ткаченко, Близнюк

Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Початок гри був нервовим, ми припустилися цілого ряду безпідставних втрат, яких під кінець першої половини назбиралось аж 12. До того ж мої гравці показували дуже низький відсоток реалізації з лінії штрафних (10 із 24-рьох за матч). Усі ці фактори призвели до того, що ми пішли на велику перерву з мінімальною різницею – 33:31. У другій половині матчу нам вдалося «прихопити» суперника потужним пресингом, який допоміг нам зробити результат фактично за кілька хвилин третього періоду: 4-5 перехоплень – і ми вже вели з різницею в 15 очок. Загалом же, я задоволений грою команди в захисті, пропустили лише 51 очко, це гарний показник у виїзному матчі.
Щодо завтрашнього дня, знову скажу, що все залежить від нас. Я не бачу, за рахунок чого міг би прибавити «Севастополь», тож нам потрібно показати гру такого ж рівня і здобути перемогу».