Колеснік 39 4-10 2-7 2-4 - 7 7 2 3 4 - 2 16
Нетреба 37 -4 3-7 5-6 - 1 1 4 2 1 - 1 14
Лабетик 5 -1 - - - - - - - - - 1 -
всього (8) - 7-34 8-20 14-20 6 24 30 12 10 19 4 15 52
в середньому 25 20.6% 40% 70% 0.8 3 3.8 1.5 1.3 2.4 0.5 1.9 6.5
тренер: Непийвода

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Сьогодні «Черкаські Мавпи» довели лік своїх перемог у Вищій лізі до 18-ти поспіль. При чому свій черговий успіх команда Володимира Холопова святкувала, пропустивши найменшу кількість очок на своєму майданчику в сезоні. Традиційно, потужний захист черкащан дозволив гостям забити із середньої дистанції лише сім разів!!! Поряд з перевагою в класі господарі паркету просто перебігали свого суперника. Зважаючи на шалену самовіддачу лідерів криворіжців у вчорашньому матчі, сил на сьогодні у них вже не вистачило. У результаті, за першу половину гри «КТУ» здобув тільки 19 очок – 35:19.

Результативність «Черкаських Мавп» також була далекою від ідеальної, та суперник цього дня давав можливість черкащанкам навіть не догравати комбінації та припускатися банальних втрат, яких під кінець гри назбиралось 11 (для порівняння, вчора їх було 4). Попри це, черкащани зуміли потішити вболівальника позитивними емоціями, особливо це вдалося Максиму Пархоменку. Важкий форвард господарів у черговий раз довів, що свої нечисленні хвилини ігрового часу проводить на майданчику з максимальною користю. Чотирнадцять хвилин вистачило «Паркі», аби зі своєю стовідсотковою результативністю набрати 13 очок, виконати 4 підбирання, 2 перехоплення та поставити блок. Особливо запам’ятався трьохочковий з розвороту, який Макс поклав в третьому періоді під акомпонементи сирени. Саме третя десятихвилинка стала найвдалішою для «КТУ» з восьми зіграних чвертей проти «Черкаських Мавп», в ній гості зуміли не програти – 19:19.

Помаранчево-чорні, за традицією, оформили свою перемогу ще задовго до фіналу матчу (78:52). Попри недобір очок в нападі, відразу шестеро гравців команди набрали 8 і більше пунктів. А найбільше в цьому матчі «наколотив» Сергій Копил, якому після серії невдалих матчів знову підкорився дабл-дабл –14 очок та 11 підбирань.