Литвиненко 17 1-3 0-1 1-2 3 1 4 - 2 1 - 3 3
Блізніченко 9 0-1 1-3 - - - - 1 - - 1 - 3
Швагринський 13 0-1 0-2 0-2 5 2 7 - - - - 5 -
Воробей 6 0-1 - - - - - - 1 - - - -
всього (12) - 15-36 8-28 8-16 13 13 26 11 8 17 1 26 62
в середньому 16.5 41.7% 28.6% 50% 1.1 1.1 2.2 0.9 0.7 1.4 0.1 2.2 5.2

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки

Гра для душі та результату. У сучасному спортивному світі ці два поняття поєднати не так і легко, однак сьогоднішній баскетбольний вечір подарував саме такий матч. «Черкаські Мавпи» оформили свою 23-тю перемогу поспіль в чемпіонаті і видали одну з найвидовищніших ігор в сезоні.
   Відразу після матчу з вуст одного із захисників «Волиньбаскета» довелося почути самокритичну репліку: «Оце ми зганьбились». У такий підсумок важко було повірити після стартових хвилин гри, в яких волиняни завдяки трьохочковому повели – 7:3. Відразу після цього «Мавпи» цупко прихопили суперника індивідуальним захистом, а Михайло Насеннік взявся здобувати очки з шестиметрової дужки. Легкість, з якою форвард черкащан реалізував трьохочкові, дала зрозуміти, що щастя в цій грі слід шукати саме з периметру. А поки господарі методично вицілювали з дальньої дистанції, команда з Луцька буксувала біля кошика суперника. В результаті, за вісім хвилин ігрового часу їм вдалося здобути лише одне очко, а «Мавпи» зуміли організувати ривок – 17:0! 30:8. Після такої стартової десятихвилинки питання про переможця було майже знято, однак для вболівальника найцікавіше тільки починалося. Помаранчево-чорні продовжили трамбувати кошик суперника трьохочковими на будь-який смак. За таких умов повернути впевненість у власних силах зумів Максим Шепіль, який реалізував чотири із п’яти дальніх. Та загальнокомандна статистика в цьому компоненті гри затьмарила всі індивідуальні показники. Цього вечора «Мавпи», реалізувавши 17 із 24 трьохочкових (71% реалізації!!!), встановили рекорд клубу всіх часів. Такі показники допомогли черкащанам піти на велику перерву із більш, ніж комфортною перевагою – 62:24.
   Трохи оговтатись після глибокого нокдауну «Волиньбаскет» зміг у другій половині матчу Хоч і тут йому не вдалося виграти жодного періоду, та різниця в рахунку була вже не такою панічною. У гостей найбільше постаралася передня лінія: Карєбін та Сокіл на двох набрали 30 очок. Натомість, у господарів знову можна відзначити командні дії: відразу семеро черкащан набрали 10 і більше очок. Найбільше з усіх вдалося зібрати Хітову – 14. Знову дабл-дабл оформив Копил – 11 очок та 10 підбирань. Ці показники допомогли «Черкаським Мавпам» святкувати перемогу з рахунком 102:62.