«Черкаські Мавпи-95» залишаються у першому дивізіоні

Навесні минулорічний чемпіон України серед юнаків 1995-го р.н. –  «Черкаські Мавпи-95» – потрапили в доволі неприємну ситуацію. Одну з найсильніших юнацьких команд держави цієї вікової категорії після низки турнірних рішень з боку ФБУ фактично позбавили права на продовження турнірної боротьби. Більше того, черкащани разом із ще сімома командами мали в Боярці боротися за право залишитися у першому дивізіоні. Задля цього їм слід було потрапити в четвірку кращих команд цієї відбірки. Команда Максима Міхельсона підтвердила свої високі амбіції, і вигравши всі три гри, стала переможницею цього відбірного турніру.

1/4 ФІНАЛУ
«Черкаські Мавпи-95» – БК «Київ» 86:55

Статистика «ЧМ-95»: Білоус – 23 оч, 8 підб; Іскаков – 19 оч, 4 підб; Голік – 14 оч, 7 підб; Кобець – 13 оч.

1/2 ФІНАЛУ
«Черкаські Мавпи-95» – «Україна» (Київ-Боярка) 81:65

Статистика «ЧМ-95»: Іскаков –25 оч, 6 ап, 5 підб; Білоус – 18 оч, 4 підб, 5 перех; Юнак – 13 оч , 7 підб.

ФІНАЛ
«Черкаські Мавпи-95» – «МСДЮСШОР-4» (Вінниця) 82:42

Статистика «ЧМ-95»: Іскаков – 12 оч, 9 підб, 5 ап; Кобець – 10 оч, 5 підб; Ухань – 10 оч, 5 підб.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-95»: «Неочікувано-легким видався фінал цього турніру проти вінничан. Ми вже після першої половини вигравали (48:14) і доволі легко дограли складом 1996-го р.н. А от справді непрості матчі нас чекали у чвертьфіналі та півфіналі. Приємно, що ці перемоги дали можливість зберегти за собою прописку в першому дивізіоні».