Команда "Черкаси" переможець чемпіонату області

 
Матч за 3-тє місце
 
"Ветаран-Баскет" - "ЧДТУ" 96:89 (26:14; 18:17; 26:24; 26:34)
 
Фінал
 
"Черкаси" - "ННІ-фізкультури" 86:76 (27:24; 17:14; 18:15; 24:23)
 
   Протягом трьох місяців одинадцять команд з черкаської області визначали кращого. Цікаво, що цьогоріч до турніру заявилося відразу три команди з області. Однак до вирішальної стадії змагань їм так і не вдалося дістатися. Так сталося, що до півфіналу, який проводили в ПС «Будівельник», пробилися чотири команди. Дві з них («Ветеран-Баскет» та «Черкаси») уособлюють досвід, а інший дует («ННІ фізкультури» та «ЧДТУ») – молодість. Саме ці пари мали визначити делегатів у головний матч змагань. Перший півфінал турніру по праву міг би носити статус фінальної гри. При чому «Черкасам» обмеженим складом вдалося в овер-таймі зупинити діючого чемпіона – «Ветеран-Баскет».
    Матчі заключного ігрового дня мали своїх фаворитів. Саме  їм і вдалося оформити свої перемоги. Спершу «ветерани», в складі яких виступали гравці, причетні до історії головної команди «Черкаських Мавп» (Неухацький, Погостинський, Ворона), результативно обіграли «ЧДТУ» – 96:89. А потім «Черкаси» декласували юних баскетболістів команди «ННІ фізкультури» – 86:76. До слова, фізкультурники повністю укомплектовані баскетболістами «Черкаських Мавп-2». Успіх у цьому матчі  гравці «Черкас» забезпечили собі, оформивши мінімальні перемоги в кожному з чотирьох періодів. Особливо постаралися лідери команди: Булатецький, Каплаушенко та Марченко. Останній і отримав звання MVP фіналу.
   Максим Булатецький, капітан БК «Черкаси»: «Це був гарний турнір. Приємно та почесно, що ми в ньому здобули перемогу. Довелося зіграти непростий фінал проти другої команди «Мавп» і скажу, що потенціал у цих хлопців дуже високий. Гадаю, що зовсім скоро вони обігруватимуть нас. Окрема подяка всім уболівальникам, які підтримували нашу команду».