У ПС «Будівельник» знову оновлюють паркет

 
   Домашня арена «Черкаських Мавп» ПС «Будівельник» зараз перебуває на ремонті. Головна причина робіт лежить в площині нових правил ФІБА щодо розмітки майданчика. Вже до першого жовтня всі команди, що виступають в турнірах першої категорії, повинні мати на своєму паркеті нову розмітку. Головна її відмінність від попередньої – це збільшення радіусу трьохочкової дуги на півметра. Відтепер реалізувати дальню спробу можна буде з 6 метрів 75 см. Разом с тим є ще деякі нововведення, зокрема:
– зміна  форми трьохсекундної зони;
– введення напівкіл, в яких не фіксуватимуться фоли зіткнення всередині трьохсекундної зони;
– введення ліній для введення м’яча із-за бокової лінії після тайм-аута, під час останніх двох хвилин четвертого періоду або під час останніх двох хвилин кожного додаткового періоду.
 
 
   Усі ці нововведення на паркеті ПС «Будівельник» наставник «Черкаських Мавп» Володимир Холопов волів би побачити вже з першого серпня, коли його команда повернеться з відпустки. Однак черкаські гравці в головній спортивній споруді області не тренуватимуться як мінімум до 9-го серпня. Принаймні, такі прогнози дає сам підрядчик, який вчора розпочав роботу з паркетом. Відзначимо, що ця фірма вже три роки поспіль робить ремонти в ПС «Будівельник». Зараз до спорткомплексу повернувся запах, який можуть пригадати спортивні любителі зі стажем. Років п’ять тому цей аромат йшов від тоді ще дерев’яних, трухлявих сидінь «Будівельника». Сьогодні так пахтить деревина з верхньої частини паркету, яку знімають шліф-машиною.
 
   Світлана Бондар, директор ПС «Будівельник»: «Зараз ми займаємось паркетом, та ще до цього поклали плитку на східцях та закрили пандус вагонкою задля пристойного вигляду. Всі ремонтні роботи проводять за рахунок  нашого підприємства ( ПС «Будівельник). Загальний кошторис ремонту складає десь 27 тисяч гривень, однак поки що ми відшкодували лише 6 тисяч. Сподіваюсь незабаром сплатимо решту і вкладемося в заплановані три тижні».