"Черкаські Мавпи" шліфують таланти

 
     Першопрохідцям завжди важко. Справжніми піонерами в баскетбольному світі області стали вихованці клубної структури «Черкаських Мавп» 1994-го року народження. Ці хлопці утворили першу юнацьку команду, яка виступала під назвою «Черкаські Мавпи». Вони першими пренесли результат на юніорському рівні і прагнуть повторити його в дорослому спорті. От тільки цей непростий перехід в житті спортсменів від юніорських колективів до команд-професіоналів долають лише одиниці. Перестрибнути через цей бар’єр гравці «Черкаських Мавп-94» теоретично зможуть вже цього літа. Днями відбулася знакова подія: з головною командою вперше почали тренуватися вихованці черкаського клубу. Десять гравців «Черкаських Мавп-94» склали компанію такій же кількості виконавців основи на другому зборі команди. Четверо з них (Нікітін, Гончаренко, Треніхін та Глущенко) вже тренувалися під орудою Володимира Холопова на першому зборі, решта на такому рівні ще не працювала.
 
 
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Цим хлопцям вже потрібно виходити з дитячого баскетболу. Питання в тому, наскільки їм це вдасться. Можливо, кілька гравців і залишаться тренуватися з нами наступного сезону».
 
Максим Міхельсон, тренер юнацьких команд БК «Черкаські Мавпи»: «Це має послугувати додатковою мотивацією, хлопці мають працювати з подвійною самовіддачею. Підбадьорюватиме їх в цьому і рівень гравців, які тренуються поряд, і можливість засвітитися. До того ж вони зможуть підкреслити для себе щось нове в роботі з якісним тренером».
 
   Сам же Володимир Холопов давав непогані девіденти кільком молодим виконавцям, які працювали з ним під час першого збору. Так, схвальні відгуки були на адресу Андрія Глущенка та Івана Нікітіна, також непогані шанси засвітитися має Олег Рудаков, який нещодавно перебував в таборі збірної України своєї вікової категорії. Однак, чи захищатимуть молоді хлопці кольори головної команди вже наступного сезону залежить від їх самовіддачі та того, де гратимуть «Черкаські Мавпи» цьогоріч.