Павло Цьопич – гравець «Черкаських Мавп»

 
   Нещодавно заява головного тренера «Черкаських Мавп» про те, що команду полишать кілька виконавців почала справджуватися. Так, за обопільною згодою, клуб припинив співпрацю з Дмитром Політовим. Натомість, «Черкаські Мавпи» підписали контракт з Павлом Цьопичем. Цікаво, що двадцятичотирирічний розігруючий вже втретє одягне помаранчево-чорну футболку клубу. Останньою командою Цьопича був білоцерківський «СпортЛіцей», в якому захисник був беззаперечним лідером.

Володимир  Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи: «Нашою проблемною позицією була позиція першого номера і ми активно займалися пошуком кваліфікованих розігруючих. На жаль, в Україні знайти якісного гравця, який грає на цій позиції, вкрай важко. На мій погляд, висококласних українців, розігруючих, дуже мало, а ті, хто пограв у Суперлізі, мають не завжди обґрунтовану завищену зарплатню. Отож, серед усього баскетбольного ринку найкращим варіантом для нас став Цьопич. Це баскетболіст, якого вже знає черкаська публіка, особисто мені його можливості також добре знайомі. Я переконаний, що Цьопич сильніший від Політова і тактично, й індивідуально. Те, як він увіллється в командний баскетбол, покаже лише час.
    Також я розраховую ще на певні зміни в складі, мені не подобається те, як грають деякі гравці на окремих позиціях, і хотілося б взяти ще двох виконавців, які можуть покращити командну гру».